Rezultate te kerkimit per termin: +Indrit +Taullari

Total: 16
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.858Z

Lul Berisha-Indrit Dokle, pakt kundër dëshmisë së Colit

Dy armiqtë e betuar të bandës së Durrësitkanë shtrënguar duart me njëri-tjetrin e kanë shkëmbyer batuta në sallën e gjyqit TIRANË- Nga miq për kokë në armiq të betuar dhe anasjelltas. Ulje-ngritjet e marrëdhënieve mes anëtarëve të bandës së Durrësit, Lul Berisha dhe In

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.167Z

Dështon seanca gjyqësore për 16 të pandehurit e bandës së Durrësit

TIRANË - Në Gjykatën e Krimeve të Rënda ka dështuar edhe dje procesi në ngarkim të 16 të pandehurve të akuzuar si anëtarë të bandës së Durrësit. Shkak për dështimin e seancës janë bërë avokatët mbrojtës të të pandehurve, të cilët kanë kërkuar kohë për të paraqitur k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.498Z

Shtyrjet e gjyqit, 5 avokatë rezervë për bandën e Durrësit

Autori i Lajmit: red.Prokurori i Krimeve të Rënda ka propozuar një tjetër variant për të shmangur shtyrjen e procesit gjyqësor në ngarkim të Bandës së Durrësit. Prokurori i çështjes ka kërkuar që në sallë të rrinë në gatishmëri edhe 5 avokatë rezervë që, në rast të munges

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.257Z

Deshton procesi i "Bandes se Durresit", debate per semundjen e Bunes

Tirane- Me debate eshte shtyre serish seanca gjyqesore ne ngarkim te 16 te pandehurve te cilesuar si anetare te "Bandes se Durresit". Mospercaktimi i sakte i semundjes se te pandehurit Kujtim Buna, si dhe moskryerja e analizave nga ana e spitalit te burgut, ka sjelle dje reagime te ashpra, te mbrojt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.377Z

Kapet anëtari i Bandës së Durrësit. Kanosi RENEA-n

Një tjetër anëtar i të ashtuquajturës banda e Lul Berishës është arrestuar mbrëmë në qytetin e Durrësit. Operacioni i policisë i koduar “Dara” prangosi 30 vjecarin qe tentoi të qëllonte mbi RENEA por është bllokuar menjëherë DURRES- Është arrestuar mbrëmë në qyt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.218Z

I penduari: Bëni gjyqin e "Bandës së Durrësit" edhe pa avokatin tim

• TIRANE - I penduari i "Bandës së Durrësit", Adriatik Coli kërkoi dje që Gjykata e Krimeve të Rënda të zhvillojë gjyqin ndaj të arrestuarve edhe pa praninë e avokatit të tij.Kërkesa u bë gjatë kohës që trupi gjykues po verifikonte praninë e avokatëve të personave të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.482Z

"Banda e Durresit", deshton seanca e 50-te

Tirane- Procesi gjyqesor ne ngarkim te 17 te pandehurve te akuzuar si anetare te "Bandes se Durresit" ka deshtuar serish. Shkak eshte bere mungesa e mbrojtesit te te cilesuarit si kreu i bandes, Lulzim Berisha. Sipas nje njoftimi te derguar trupit gjykues te kryesuar nga ana e gjyqtarit Gurali Brahi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama