Rezultate te kerkimit per termin: +Infermieri

Total: 985
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.502Z

Laç, vetëplagoset me armë infermieri

 LAÇ - Një e shtënë pistolete ka tërhequr vëmendjen e mjekëve të spitalit të Laçit dhe rojeve. Ngjarja ndodhi mbrëmë rreth orës, 19:00 ku u gjet i plagosur me një plumb në kokë infermieri Aleksandër Pëllumbi. Policia e Kurbinit e cila mbërriti në vendin e ngjarje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.644Z

Master ne Infermieri, kriteret

Keshilli i Fakultetit vendos noten 7,5 si kufi per pranimin e aplikanteve te regjistruar Te gjithe diplomantet e Fakultetit te Infermierise qe duan te perfeksionojne studimet, duke marre Diplomen e Nivelit te Dyte, duhet te kene parasysh nje sere kriteresh para se te aplikojne. Kriteri kryesor, ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.530Z

Akuza: Infermieri merrte 150 euro për provim te Mjekësia

 TIRANE - Krahas aksionit të policisë për kapjen e personave që dyshohet se kanë marrë ryshfet për kalimin e studentëve në provime në Universitetin e Kamzës, në pranga tri ditë më parë ra edhe infermieri i spitalit nr.2 në kryeqytet, shtetasi Astrit Bara 36 vjeç. Ndërkohë që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.169Z

Braktisi pacientin që ndërron jetë në autombulancë, arrestohet infermieri

Agjentë të policisë së Lezhës kanë vënë në pranga në orët e fundit një infermier të spitalit të këtij qarku, nën akuzën e shpërdorimit të detyrës. Sipas një njoftimi për shtyp nga drejtoria lokale e policisë, infermieri 31-vjeçar është arrestuar për neglizhencë gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.169Z

Infermieri arrestohet pasi i vdiq pacienti reagon drejtori i spitalit

PUBLICITET Lezhe 22 dhjetor 2015 NOAal - Nje infermier ne spitalin e Lezhes u arrestua per shkak te neglizhences me nje pacient te cilin po e transportonin me ambulance drejt spitalit Pas kesaj ngjarje reagoi edhe drejtorit te Spitalit Rajonal Lezhe Nevruz Barebr br Ne nje prononc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.339Z

Masteri ne Infermieri, kriteret

Te gjithe diplomantet e Fakultetit te Infermierise qe duan te perfeksionojne studimet, duke marre Diplomen e Nivelit te Dyte, duhet te kene parasysh nje sere kriteresh para se te aplikojne. Kriteri kryesor, ka te beje pikerisht me mesataren e atyre studenteve qe kane arritur te pajisen me Diplome te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.295Z

Gjendet i pajete ne shtepi infermieri

Durres - Gjendet i pa jete infermieri 26-vjecar, ne banesen e tij ne qytetin e Durresit. Sipas burimeve te policise, i riu, Ermal Ndoi ka qene me profesion infermier ne Spitalin e Durresit dhe banonte i vetem ne shtepi. Ngjarja ndodhi ne lagjen numer 17, te qytetit bregdetar, banor i se ciles eshte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama