Rezultate te kerkimit per termin: +Informacion

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.471Z

Pasaportat, PS kërkon informacion

Partia Socialiste i kërkoi Ministrisë së Brendshme dhe kryetarit të komisionit ad hoc, përmes një shkrese zyrtare, informacion për pasaportat e vjetra. Tre anëtarët socialistë të këtij komisioni, Kastriot Islami, Blendi Klosi dhe Fatmir Xhafaj, janë nisur nga disa fakte në formulimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.929Z

Ujka: "S'kam informacion"

Kreu i Grupit parlamentar te Partise Demokristiane, Pashk Ujka, deklaroi dje se ai nuk kishte informacion ne lidhje me kalimin e deputetit te majte Hamit Kosta ne PDK. Keshtu, ne nje prononcim per "Koha Jone", Ujka u shpreh se kreu i kesaj partie Nard Ndoka nuk ishte konsultuar me te per vendimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.913Z

Brace Kerkuam informacion asnje pergjigje

brbrBanka e Shqiperise ka refuzuar ti jape informacion te metejshem Komisionit te Ekonomise lidhur me ngjarjen e vjedhjes se parave ne thesarin e shtetit Nje jave me pare kryetari i komisionit te ekonomise Erjon Brace i ka derguar nje leter Bankes Qendrore ku i kerkon informacion lidhur me situaten

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.724Z

Deti, informacion zyrtar në prokurori

Bushati i dërgoi dje Llallës të gjitha dyshimet mbi firmëtarët e paktit me Greqinë  Firmosja - Pakti detar me Greqinë u firmos në 2009-n në Tiranë, në praninë e dy kryeministrave Berisha dhe Karamanlis, nga dy kryediplomatët Dora Bakojanis dhe Lulzim Basha Sokol Çobo Firmëtarët e m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.315Z

"Nuk kishim informacion per arme"

Drejtoresha e shkolles ku ndodhi plagosja e 14-vjecarit, nxenesit te klases se 8-te, Zana Brahimi, ka shpjeguar se ngjarja ishte e rende dhe se gjithcka ka ndodhur ne menyre te papritur. "Stafi drejtues i shkolles, ne pushimin e madh po organizonte nje takim pune per klasat e 9-ta dhe jane lajmeruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.788Z

SHISH: Skemi asnjë informacion për drogën, spekulime

Shërbimi Informativ Shtetëror nuk ka asnjë informacion lidhur me trafikimin e drogës përmes infrastrukturës ushtarake. Përmes një deklarate për mediat, kreu i SHISH ka reaguar ashpër pas valës së spekulimeve në media , duke deklaruar se ky informacion po shpërdorohet mediatikisht në n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.239Z

RamaPo vleresojme cdo informacion

Kryeprokurorja Ina Rama flet per here te pare pas takimit me kreun e ShISH dhe ate te ILDKP ne lidhje me akuzat e ndersjellta te bera nga politika shqiptare ku ka qene edhe tema e bisdimeve mes ketyre tre krereve te institucioneve me e rendesishme. Sipas kreut qendror te akuzes institucioni q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama