Rezultate te kerkimit per termin: +Instagram

Meta: total 1000 / total_found 8918 / time 0.004 / keyword[0] instagram / docs[0] 8918 / hits[0] 10224 /
Ushtria në Rinas, Rama  Metës: Junta marrëzi! Shiko Parisin, Frankfurtin (FOTO)
  • 2019-04-11

Ushtria në Rinas, Rama Metës: Junta marrëzi! Shiko Parisin, Frankfurtin (FOTO)

Kritikët, kryesisht opozitarë që e kanë cilësuar antikushtetues vendosjen e Forcave të Armatosura në Rinas për të rikthyer rendin dhe sigurinë, kanë marrë një përgjigje pikante nga kryeministri Edi Rama në Instagram. Në një kohë, që Presidenti Ilir Meta i ka kërkuar zyrtarisht in

Krushqi mes PS dhe Vetëvendosje, Ministrja e Arsimit i jep fund beqarisë (FOTO)
  • 2019-04-03

Krushqi mes PS dhe Vetëvendosje, Ministrja e Arsimit i jep fund beqarisë (FOTO)

Krushqitë në politikë nuk janë të rralla. Disa të tilla kemi parë në Shqipëri, teksa bijë e bija deputetësh  dhe ish-ministrash janë martuar me njëri-tjetrin, madje edhe kur prindërit aterojnë në forca të ndryshme politike. Por krushqi në spektër më të gjerë mund të quhet ajo

Sytë e qenit më shumë shpirt se disa, kë thumbon Jozefina Topalli?
  • 2019-04-01

Sytë e qenit më shumë shpirt se disa, kë thumbon Jozefina Topalli?

Nëse shikon ne sytë e një qeni, si mund te dyshosh se, ai nuk ka shpirt?. … dhe pastaj, kur shikon maskën e disa politikaneve… zgjedhja është e thjeshtë! Kështu shkruan Jozefina Topalli në një postim në Instagram ku pozon me qenin e saj, por duket se thumbon, madje ashpër dis

Arena Kombëtare, Rama jep lajmin e shumëpritur (Foto)
  • 2019-03-29

Arena Kombëtare, Rama jep lajmin e shumëpritur (Foto)

Për pak muaj, stadiumi Arena Kombëtare do të jetë gati. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri Edi Rama, i cili nëpërmjet një postimi në Instagram, njofton se edhe pak muaj na ndajnë nga inaugurimi i tij. Arena Kombëtare drejt përfundimi edhe për pak muaj, shkruan Rama në Instag

Facebook do të ndalojë nacionalizmin e bardhë
  • 2019-03-28

Facebook do të ndalojë nacionalizmin e bardhë

Rrjeti më i madh social në botë, “Facebook”, tha se do të bllokojë “lavdërimin, mbështetjen dhe përfaqësimin e nacionalizmit të bardhë dhe separatizmit”, nisur nga java e ardhshme. Facebook po ashtu u zotua se do të përmirësojë aftësitë e tij për të identif

No Pic available
  • 2019-03-26

Ish deputeti zbërthen makinerinë e propagandës së Edi Ramës

Propaganda është një ndër armët më të forta të qeverisë së Edi Ramës dhe mendësia e trushpëlarjes të popullit që kryeministri ka kultivuar është denoncuar sot nga ish-deputeti i LSI, Përparim Spahiu. Sipas tij, Rama qeveris tashmë në një shtet virtual, pasi me demek për zgjidhj

Nga Luciferi te Mesia, emrat më të çuditshëm të 2018-ës
  • 2019-03-23

Nga Luciferi te Mesia, emrat më të çuditshëm të 2018-ës

Zyra e regjistrit skocez është ajo që merret me numrin më të madh të emrave të pazakontë. Parashikimet për ato që do të jenë më popullorë këtë vit Corbyn, Corbyn-Bleu, Fantastico, Royalty, Murgesha, Piper (një nga personazhet e Avengers), Luciferi dhe Mesia. Këto janë disa nga emr