Rezultate te kerkimit per termin: +Instragram

Total: 41
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.011Z

Tuna prezanton vëllain e saj

Tuna ka prezantuar fansave vëllain e saj në një foto të publikuar në Instragram. Këngëtarja bukuroshe që po shijon suksesin e këngës së saj në bashkëpunim me Getoar MMV, është shfaqur në këtë foto mjaft e lumtur dhe me një stil të veçantë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.402Z

Kur Nora Istrefi te ve ne shenjester

SSSAbrASS SSSAbrASS brbrNora Istrefi ka vetem pak dite qe eshte martuar Ceremonia e saj terhoqi shume vemendjebrbr brbrPor nderkohe qe te gjithe mendojne se kengetarja ndodhet ne muaj mjalti ne fakt ajo po ben komplet nje gje tjeterbrbr brbrNora Istrefi ne nje foto te postuar ne Instragram nga v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.984Z

Vildane Zeneli vjen me një “belfie” (Foto)

Modelja e njohur Vildane Zeneli ka postuar një foto në profilin e saj në Instragram, e cila fokusohet tek të pasmet e saj.Modelja herë pas here poston fotot e tilla për të treguar linjat e saj mjaft të kuruara dhe provokuese. Mesa duket në këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.009Z

Tuna prezanton vëllain e saj

Tuna ka prezantuar fansave vëllain e saj në një foto të publikuar në Instragram. Këngëtarja bukuroshe që po shijon suksesin e këngës së saj në bashkëpunim me Getoar “MMV”, është shfaqur në këtë foto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.038Z

Si e “shkund” Nora

Këngëtarja Nora Istrefi mbrëmë ka qenë e pranishme në njërin nga klubet e natës në Tiranë ku ka performuar para fansave të saj. Para se ajo të dilte para fansave, në prapaskenë ka shfrytëzuar minutat e fundit për tu n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.766Z

Kë po e lëpin Morena Taraku? (Foto)

Morena Taraku njihet për fotografitë provokative të cilat gjithmonë janë komentuar e shëndrruar në lajme kryesore në ballinat e ndryshme të mediave rozë. Edhe kësaj here, ajo ka postuar një të tillë në Instragram. AdPlatformZ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.916Z

Blerim Destani duke u kujdesur për pulat!

Aktori shqiptar nga Tetova, Blerim Destani së fundmi ka postuar një foto ku shihet duke qëndruar pranë pulave. Ndryshe nga kolegët e tij të cilët kujdesen për qen e mace, aktori tetovar ka vendosur që kohën e lirë ta kalojë duke u kujdesur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama