Rezultate te kerkimit per termin: +Intagram

Total: 24
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.724Z

Stresi ne arrati Prishtina ka lezet

brbrStresi eshte me se miri ne Prishtine Kete e tregon me fotot e fundit te publikuara ne faqen e tij ne Intagram Javen e shkuar ai u shpall ne kerkim nga policia pasi publikoi po ne Intagram nje video ku shfaqej duke qelluar na ajer me arme ne forme proteste kunder arrestimit te Haradinaj Policia m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.344Z

Provokon Enca

Këngëtarja e re e simpatike, Enca Haxhiu provokon edhe kësaj radhe. Ajo ka postuar një foto në Intagram, ku duket shumë provokuese. Enca Haxhiu pos që është treguar e sukesshme në muzikë, me kovën me akull ajo ka marrë shumë kliki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.408Z

Aurela Hoxha vazhdon me foto seksi (Foto)

Aktorja dhe modelja e njohur, Aurela Hoxha me cdo kusht kërkon vëmendjen e publikut. Në llogarinë e saj në Intagram ajo ka postuar një foto teksa shihet të jetë e veshur me të brendshme tejet seksi. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Ndr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.847Z

Pink perseri nene

var fbShare url httpvizionplusalpink-perseri-nenesize smallbrbrUrime te shumta shkojne per Pink dhe bashkeshortin e saj Carey Hartbrbr brbrKengetarja deklaroi te shtunen se eshte shtatzan me femijen e saj te 2-te Ne nje foto te publikuar ne Intagram kengetarja shfaqte barkun e saj te fryre dhe  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.105Z

Dafina Zeqiri me shqiponjë (Foto)

Dafina Zeqiri posa është zgjuar, nuk ka harruar t`i përshëndesë fansat e saj. Por, kësaj here jo me ndonjë foto të thjeshtë. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Ajo ka postuar në rrjetin e saj Intagram një foto ku me duar e b&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.987Z

Albana Osmani ka një pyetje për ju!

Prezantuesja e njohur shqiptare, Albana Osmani, ka pyetur miqtë e saj në rrjetin social “Intagram”, lidhur me një çështje të caktuar. “Nese paraja nuk do te egzistonte, a do te ndiqnit ️te njejten ëndërr?”, ka pyetur ajo.AdPlatf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.723Z

Tuna provokon përsëri me ‘zogun’ pas perdes (Foto)

Këngëtarja Tuna ka provokuar përsëri në Intagram me një foto tjetër. Ajo është shfaqur në bikini teksa qëndron mrapa një perdeje të bardhë ku ka mbuluar vetëm “zogun” dhe të pasmet e saja, raporton Indeksonli

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama