Rezultate te kerkimit per termin: +Inter

Total: 6772
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.840Z

Special Inter

Viti 2010 i takoi Interit. Nerazzurrët përmbyllën edicionin me pesë tituj, Serie A, Ligën e Kampionëve, Kupën, Superkupën e Italisë si dhe Kampionatin botëror të klubeve. Gjiganti milanez rishkroi historinë e tij duke lënë gjurmë të një suksesi të madh e të paarritur më parë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.752Z

Inter, krejt mbrapshtë

Interi po kalon njërin prej momenteve më të vështira në histori të klubit. Skuadra Nerazzurre e ka regjistruar humbjen e pestë rresht, pasi u dorëzua përballë Napolit të dielën mbrëma në kuadër të xhiros së 25-të të kampionatit italian të futbollit, Serie A.Seria negative e ekipi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.422Z

Mascherano afër Inter

Inter ka filluar negociatat me Liverpoolin lidhur me transferimin e Javier Mascheranos, sipas të përditshmes Il Corriere dello Sport. Më herët, reprezentuesi argjentinas përmes agjentit pati thënë se do të ishte ëndërr të luajë në një klub si Inter. Il Corriere shkruan se Inter ka b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.541Z

Shaqiri prezantohet tek Inter

0 brbr brbrXherdan Shaqiri eshte prezantuar si lojtari me i ri i Inter Disa dite pas firmosjes se kontrates deri ne qeshor te 2019 mesfushori nga Gjilani ka sqaruar se Inter ishte nje zgjedhje e tij dhe per kete ekipi do te kete shume tifoze edhe shqiptarebrbr brbrXherdan Shaqiri 8211 Futbollist i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.221Z

Inter, ekip me fat

Mesfushori i Milanit, Mathieu Flamini, ka kritikuar rivalin e qytetit Inter, duke thënë se suksesi i tyre lind nga bërthama e fatit. “Inter është i arritshëm. Por, ata kanë qenë shumë me fat, përndryshe do të kishin ngushtuar epërsinë e tyre”, tha ish mesfushori i Arsenalit. Inter

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.407Z

Inter Heroik

Mision i kompletuar, por me shumë vuajtje. Pas plot 38 vjetësh, Inter është kualifikuar në finale të Ligës së Kampionëve, në një natë ku ‘bunkeri’ i krijuar nga strategu Jose Mourinho triumfoi ndaj ‘furisë’ katalunase. Messi, Ibrahimovic dhe shokët nuk kanë mundur t’i bënin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.496Z

Kurrë në Inter

Nga Express më 14 janar 2011 në ora 11:04 Sulmuesi i Milanit, Alexandre Pato ka thënë se nuk do të përcjellë shembullin e bashkëkombësit të tij brazilian Leonardo, i cili ndërroi ngjyrat e klubit të qytetit. Leonardo përfundoi bashkëpunimin e tij 13 vjeçar në Milan si futbollist

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama