Rezultate te kerkimit per termin: +Interi

Meta: total 1000 / total_found 7006 / time 0.003 / keyword[0] interi / docs[0] 7006 / hits[0] 11979 /
Scaroni i bindur: Milani dhe Interi do kenë stadiumin më të bukur në botë!
  • 2019-04-01

Scaroni i bindur: Milani dhe Interi do kenë stadiumin më të bukur në botë!

Milani dhe Interi ende nuk kanë marrë një vendim nëse do të rikonstruktojnë mitikun San Siro apo do të ndërtojnë një stadium të ri sëbashku por nga fjalët e numrit 1 të kuqezinjëve kuptohet qartë që dy klubet pritet të bashkëpunojnë për një projekt të ri. Paolo Scaroni, presid

E kërkon Interi, Hysaj takim me presidentin për të ardhmen
  • 2019-03-28

E kërkon Interi, Hysaj takim me presidentin për të ardhmen

Interi kërkon Elseid Hysajn. Sipas Fcinternews, mbrojtësi i djathtë i Napolit mund të largohet nga të kaltrit për tiu bashkuar skuadrës milaneze, madje ka patur një takim mes drejtuesve zikaltër dhe përfaqësuesve të lojtarit për të parë mundësinë e transferimit gjatë merkatos së v

Arrihet marrëveshja, Interi dhe Milani do ndërtojnë një stadium të ri
  • 2019-03-26

Arrihet marrëveshja, Interi dhe Milani do ndërtojnë një stadium të ri

Tani është thuajse gjithçka gati, me klubet e Interit dhe Milanit që kanë gjetur gjuhën e përbashkët për tu paraqitur me një projekt të ri në Komunën e Milanos, në lidhje me ndërtimin e një stadiumi të ri. Impianti që do të jetë në bashkëpronësi të të dy skuadrave, do të f

Festival golash në derbi, Interi mposht Milanin (Video)
  • 2019-03-18

Festival golash në derbi, Interi mposht Milanin (Video)

Festival golash në derbin e sotëm mes Milanit dhe Inter në “San Siro”. Zikaltrit kanë arritur të fitojnë me rezultatin 3-2 përballë kuqezinjve në ndeshjen e zhvilluar në “San Siro”. Inter kaloi shumë shpejt në avantazh falë golit të Vecino në minutën e 8. Me k

Inter feston ditëlindjen me fitore, Atalanta nuk ndalet (Video)
  • 2019-03-10

Inter feston ditëlindjen me fitore, Atalanta nuk ndalet (Video)

Interi rikthehet te fitorja, pasi mposhti Spalin me rezultatin 2-0, duke marrë një 3-pikësh mjaft të rëndësishëm, vetëm një javë para ndeshjes derbi me Milanin, e programuar për të dielën e ardhshme. Zikaltrit e nisën mirë takimin dhe arritën të shënojnë me anë të sulmuesit Laut

Tetë duele të zjarrta në Europa League, nuk falen gabimet
  • 2019-03-07

Tetë duele të zjarrta në Europa League, nuk falen gabimet

Gjithsej 16 skuadra nga 11 shtete do të vazhdojnë aventurën e tyre në edicionin e 48-të të kompeticionit të dytë më të rëndësishëm në Kontinentin e Vjetër dhe sezonin e 10-të, që kur ky aktivitet ka ndryshuar strukturë dhe i luan ndeshjet sipas formatit aktual, Europa League. Final

No Pic available
  • 2019-03-05

Lige 1/ Operon për estetikë mjekrën, infeksioni e lë jashtë fushave

Nëse në Itali, Interi bën llogaritë me dëmtimin e Mauro Icardit, i cili duket së më shumë i dhemb vendimi për ti hequr shiritin e kapitenit sesa shqetësimet në pjesën e gjurit, në Francë Bordeaux ka një tjetër shqetësim, disi absurd, madje që ka prekur mesfushorin Younousse Sankhar