Rezultate te kerkimit per termin: +Interit +Roberto +Mancini

Total: 307
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.257Z

Zyrtare: Roberto Mancini trajner i Interit

Skuadra italiane, Interi, nëpërmjet një komunikate zyrtare të lëshuar kanë njoftuar se kanë arritur marrëveshje, që trajnerit Roberto Mancini, ti besohet drejtimi i skuadrës. “Sot kam marrë një vend të vështirë pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.475Z

Roberto Mancini trajneri i ri i Interit

brbrRrokade surprize ne stafin teknik te skuadres se Interit Valter Maxarri eshte shkarkuar nga detyra e tij si trajner I skuadres zikalter dhe ne vend te tij eshte zyrtarizuar Roberto Mancini Vendimi eshte marre nga presidenti i klubit indoneziani Erick Thohir Ne fakt prej pak kohesh posti i Maxar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.392Z

Roberto Mancini i thotë “PO” bastit të Mihajlovicit

Trajneri i Interit, Roberto Mancini, ka pranuar sfidën e përcaktuar nga trajneri i Milanit, Sinisa Mihajlovic, se fituesi i derbit të Madoninnës, do të dhurojë një donacion bamirës për të ndihmuar refugjatët që këto ditë po vijn&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.428Z

Roberto Mancini tek City deri ne vitin 2017

Manchester City ka nënshkruar një kontratë të re pesë vjeçare me trajnerin Roberto Mancini. Italiani i mundësoj Manchester City fitimin e trofeut të Premier League për herë të parë në 44 vjet. "Unë jam i kënaqur që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.889Z

Roberto Mancini largohet nga stoli i Gallatasarait pas 8 muajsh

Ne Turqi mbyllet zyrtarisht aventura e Roberto Mancinit ne drejtimin e skuadres se Gallatasarait Shkeputja e marredhenieve mes paleve eshte bere konsensualisht pas nje takimi koke me koke mes trajnerit te njohur Italian si dhe drejtuesve te larte te klubit te njohur turk Pas ketij takimi ka qene vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.241Z

Lajmi i fundit: Dënohet Roberto Mancini

Komisioni Disiplinor i Serie A ka dënuar me një ndeshje trajnerin e Interit, Roberto Mancini. Italiani në derbin që skuadra e tij e humbi 3:0 në San Siro nga Milani, kishte drejtuar fjalë fyese në drejtim të gjyqtarit. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.060Z

Manchester City përze Roberto Mancini-n, Pellegrini shihet si pasardhës

Roberto Mancini është shkarkuar si menaxher i Manchester City-t. Klubi anglez tha se ai “kishte dështuar të arrinte ndonjë prej objektivave të klubit, me përjashtim të kualifikimit për Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshëm”. Asistenti Brian Kidd do të marrë përgjegjësin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama