Rezultate te kerkimit per termin: +Internacionalja +Socialiste

Total: 185
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.996Z

Internacionalja socialiste: Mbeshtesim PS

Internacionalja socialiste i jep mbeshtetje kerkesave te Partise Socialiste shqiptare per zbardhjen e zgjedhjeve te 28 qershorit. Komiteti i Mesdheut te internacionales socialiste, i mbledhur ne Bracelone me datat 5 dhe 6 tetor, ne deklaraten finale u perqendrua edhe tek situata ne Shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.195Z

Internacionalja Socialiste Shqetesim per situaten

Internacionalja Socialiste është shprehur e shqetësuar për situatën e krijuar në Shqipëri. Ajo bën thirrje për garantimin e demokracisë në Shqipëri. Internacionalja ka dënuar vrasjen e 3 protestuesve më 21 janar n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.444Z

Internacionalja Socialiste Nevojitet zgjidhje paqesore

Internacionalja Socialiste reagoi dje pas ngjarjeve te ndodhura ne 21 janar ne Tirane. Ajo shprehu shqetesimet e saj nepermjet nje deklarate per shtyp per perkeqesimin e situates ne Shqiperi dhe kerkoi bashkepunim midis dy forcave kryesore politike. Apeli yne nderkombetar eshte per nje zgjidhje pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.194Z

Internacionalja Socialiste Hetim te menjehershem vrasjeve

Internacionalja socialiste ne nje deklarate para publikut theksoi shqetesimin e saj ne lidhje me situaten e krijuar ne Shqiperi. Internacionalja socialiste ne vijim te pikepamjeve te shprehura edhe me pare eshte edhe me e shqetesuar nga pershkallezimi i situates ne Shqiperi. Organizata jone e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.153Z

Internacionalja Socialiste mbeshtet Ramen

Deklarata Me ane te nje deklarate te publikuar dje Internacionalja Socialiste shprehu qendrimin e saj ne mbeshtetje te plote te PSSH-se shqiptare. Vendimi mazhoritar i marre nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve te merkuren me 18 maj per te rinumeruar votat e hedhura gabim nga disa kuti votimi te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.195Z

Internacionalja Socialiste flet per situaten ne Shqiperi

Nga kaosi te Kryeministria NOA/LSA Bruksel 26 Janar 2011 NOA 8211 Internacionalja Socialiste doli para pak me nje deklarate per publikun ku tha se ne perputhje me qendrimet e shprehura me pare eshte gjithnje e me e alarmuar nga perkeqesimi i situates ne Shqiperi. Ne takimet e saj organizata thote se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.703Z

Dade: Internacionalja Socialiste mbështet transparencën e zgjedhjeve

Partia Socialiste bn edhe njher t ditur qndrimin e Internacionales Socialiste lidhur me procesin zgjedhor n Shqipri. Sekretarja pr Marrdhniet me Jasht n PS, Arta Dade, pohoi dje se mbledhja e Komitetit pr Evropn Juglindore t Internacionales Socialiste, ku prve vendeve t rajonit d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama