Rezultate te kerkimit per termin: +Interpol +Tirana

Meta: total 1000 / total_found 1643 / time 0.002 / keyword[0] interpol / docs[0] 3103 / hits[0] 5583 / keyword[1] tirana / docs[1] 37894 / hits[1] 66528 /
No Pic available
  • 2015-09-15

Ish-kreu i Interpol i përgjigjet Ristanit: Nuk ia kam borxh askujt rikthimin në detyrë

Ish drejtori i Interpol Tirana, Artan Bajraktari me një deklaratë për shtyp, ka reaguar kundër akuzave të PD-së, bërë nga Sekretari i Përgjithshëm Ristani. Bajraktari ka publikuar vendimet e gjykatës, të cilat i garantojnë atij rikthimin në punë sipas ligjit. “Marr shkas nga

Rikthehet ne Interpol Artan Bajraktari u akuzua per fshehjen e urdher-arrestit te Frrokut
  • 2015-09-14

Rikthehet ne Interpol Artan Bajraktari u akuzua per fshehjen e urdher-arrestit te Frrokut

PUBLICITET Tirane 13 shtator 2015  NOAal - Detyres se shefit te Interpol Tirana i eshte rikthyer serish Artan Bajraktari i cili u pezullua nga detyra pasi akuzohej se kishte fshehur kerkesen e autoriteteve belge per arrestimin e deputetit Mark Frrokubr br Mesohet se rikth

Bajraktari rikthehet në detyrë, misteret e një riemërimi
  • 2015-09-14

Bajraktari rikthehet në detyrë, misteret e një riemërimi

Drejtues Artan Bajraktari rikthehet në postin e Interpol-Tiranës, pas vendimit të gjykatës. Shefi i Interpolit tërheq padinë në gjykatë, ku kërkonte zbardhjen e së vërtetës për urdhër-arrestin ndaj Mark Frrokut. Dilemat e tërheqjes së Bajraktarit, që u arrestua me urdhër të SHÇB

Fshehu urdhërarrestin për Frrokun, rikthehet në detyrë Bajraktari
  • 2015-09-14

Fshehu urdhërarrestin për Frrokun, rikthehet në detyrë Bajraktari

Është rikthyer në detyrën e shefit të Interpol Tirana, Artan Bajraktari, i cili ishte pezulluar nga detyra pasi akuzohej se kishte fshehur kërkesën e autoriteteve belge për arrestimin e deputetit Mark Frroku.Artan BajraktariBurime për "Panoramën" kanë konfirmuar se Bajraktari ka 2-3 dit

PD Kerkesa e Interpol Brukselit per Mark Frrokun u fsheh me urdher te Rames dhe Tahirit
  • 2015-09-14

PD Kerkesa e Interpol Brukselit per Mark Frrokun u fsheh me urdher te Rames dhe Tahirit

Transmetuar me 14092015 - 1442 PUBLICITET Tirane 14 shtator 2015 NOAal - Pas rikthimit ne pune te Artan Bajraktarit si shef i Interpol Tirana Partia Demokratike ka akuzuar kryeministrin Rama dhe ministrin e Brendshem Saimir Ta

Seanca gjyqesore Bajraktari kerkon te jete juridikisht i paster
  • 2015-09-14

Seanca gjyqesore Bajraktari kerkon te jete juridikisht i paster

PUBLICITET Tirane 14 shtator 2015 NOAal- U mbajt sot ne Gjykaten e Tiranes seanca e radhes ne ngarkim te Artan Bajraktarit kreu i Interpol Tiranabr br Gjate seances Bajraktari ishte i pranishem per te kerkuar qe te jete i paster edhe juridikisht pavaresisht se Prokuroria e pushoi

Bajraktari Akuzat e Ristanit ndaj meje politike dhe te paverteta
  • 2015-09-14

Bajraktari Akuzat e Ristanit ndaj meje politike dhe te paverteta

Transmetuar me 14092015 - 1848 PUBLICITET Tirane 14 shtator 2015 NOAal- I rikthyer ne detyre prej pak kohesh pas pushimit te ceshtjes nga Prokuroria per rastin e urdher-arrestit belg ndaj deputetit Mark Frroku shefi i Interpol