Rezultate te kerkimit per termin: +Interpol +Tirana

Meta: total 1000 / total_found 1909 / time 0.002 / keyword[0] interpol / docs[0] 3689 / hits[0] 6582 / keyword[1] tirana / docs[1] 43515 / hits[1] 75752 /
No Pic available
  • 2017-02-10

Kërkohej nga Interpol Roma, arrestohet në Tiranë

Një 57 vjeçar nga Tirana i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol “Roma” është arrestuar mbrëmjen e 9 shkurtit në Tiranë. Arrestimi i Kapllan Gogës u bë pasi Autoritetet Gjyqësore Italiane, me vendim nr.1179/2002 SIEP, më datë 28.06.2016, e kanë dënuar me 8 vjet b

Si e tradhtuan shenjat e gishtave atentatorin e fisit Çapja
  • 2017-02-08

Si e tradhtuan shenjat e gishtave atentatorin e fisit Çapja

Shkëlzen Hasanpapaj është 19-vjeçari i arrestuar nga policia holandeze për atentatin ndaj fisit Çapja në qershor të vitit të kaluar, ku mbetën të plagosur Florenc Capja dhe miku i tij, Bledar Muça si dhe një police kalimtare në qytetin e Elbasanit. BalkanWeb bën me dije se i riu u arr

No Pic available
  • 2017-02-02

Arrestohet 27-vjeçari i dënuar në Itali për pjesëmarrje në organizatë kriminale

Një 27-vjeçar i shpallur në kërkim nga Interpo Tirana është arrestuar nga policia ditën e djeshme. Orest Qerimaj 27 vjeç nga Shkodra ishte dënuar me 9.4 vite burg nga drejtësia italiane  për pjesëmarrje në organizata kriminale dhe trafik droge. Më datë 01.02.2017, u arrestua shte

Tiranë, arrestohet 27-vjeçari i dënuar në Itali
  • 2017-02-02

Tiranë, arrestohet 27-vjeçari i dënuar në Itali

Policia e Tiranës ka arrestuar shtetasin e shpallur në kërkim Orest Qerimaj, 27 vjeç, banues në Shkodër.  Qerimaj ishte shpallur në kërkim  nga Zyra e Interpol Tirana me shkresën e datës 01.08.2016, pasi me vendimin e datës 09.01.2014 të Gjykatës së Udineses, ky shtetas është dënu

Artan Hoxha: Kush janë tre deputetët kriminelë që do iu hiqet mandate (kanë ndryshuar edhe emrat, sot përdorin identitet tjetër në Kuvend)
  • 2017-01-20

Artan Hoxha: Kush janë tre deputetët kriminelë që do iu hiqet mandate (kanë ndryshuar edhe emrat, sot përdorin identitet tjetër në Kuvend)

Nga Artan Hoxha Prokuroria ka vendosur ta ngreje steken!!! E di qe do me kerkoni emrat, por puna eshte se emrat e tyre nuk ka guxuar askush ti permend publikisht deri tani, nga kryeministri, kryetari i kuvendit, perfaqesite e huaja diplomatike, agjensite e zbatimit te ligjit e deri te “qyt

No Pic available
  • 2017-01-12

Bashkëshorti i gjyqtares Majlinda Andrea del në Gjykatën e Lartë

Ka mbërritur në Gjykatën e Lartë bashkëshorti i gjyqtares së pezulluar  Majlinda Andrea. Odhise Andrea u paraqit në GJykatën e Lartë e cila do të rivlerësojë masën e sigurisë ndaj tij. Ai u vetëdorëza mbrëmjen e së hënën në Policinë e Tiranës ndërkohë që ishte shpallur në

No Pic available
  • 2017-01-12

Bashkëshorti i gjyqtares mohon korrupsionin: Paratë e filmuara ishin borxh

Lirohet nga burgu bashkëshorti i gjyqtares së pezulluar  Majlinda Andrea. Trupi gjykues i Gjykatës së Lartë është tërhequr për të marrë vendim lidhur me masën e sigurisë ndaj bashkëshortit të  gjyqtares së pezulluar  Majlinda Andrea. Prokurori kishte kërkuar që Odhise Andrea t