Rezultate te kerkimit per termin: +Intervista

Meta: total 1000 / total_found 8733 / time 0.004 / keyword[0] intervista / docs[0] 8733 / hits[0] 9943 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Mposhti sëmundjen dhe u kthye në legjendë: 30 kuriozitete në 30-vjetorin e Messi-t

Lionel Andrés Leo Messi ka lindur më 24 qershor 1987. Lindur dhe rritur në qendër të Argjentinës me prindërit e tij Jorge dhe Celia, dhe vëllezërit e motrat e tij: Maria, Matias dhe Rodrigo. Ai filloi të takonte Antonella Roccuzzo në vitin 2008. Ai dhe Antonella kanë dy djem, Mateo dhe T

17 gjëra që nuk i dinit për mbretëreshën Elisabeta II
  • 2017-06-24

17 gjëra që nuk i dinit për mbretëreshën Elisabeta II

Për 65 vjet në fronin e Anglisë, mbretëresha jep shumë pak intervista dhe flet akoma më pak për veten. Ja disa fakte personale që i përkasin asaj Nuk ka shkuar kurrë në shkollë Për 65 vjet në fronin e Anglisë, Elisabeta II është një nga figurat më të njohura publike në botë. Po

No Pic available
  • 2017-06-23

Intervista ndryshe e kryeministrit Rama për Rai Arte

Në intervistë Rama foli për lidhjen mes artit dhe politikës ku tregoi se gjatë punës së tij bën edhe vizatime të cilat ia shohim në zyrë. Rama: Është një faqosje që e bëj gjithmonë me vizatimet që bëj vazhdimisht në zyrën time. Janë vizatime që bëhen vetë sepse unë merrem m

No Pic available
  • 2017-06-22

Basha denoncon qarkun ku dy kandidatë të PS-së i ka diktuar krimi

Kryetari i PD-se Lulzim Basha ishte sot i ftuar në studion e emisionit Arena nga Dritan Hila në Ora News  Pjese nga intervista Hila: Republikën e re, anën kushtetuese Basha: Në Republikën e vjetër kemi ndryshimet kushtetuese të 2008-s që unë nuk kam qenë shumë dakord. Na tregoi edhe

No Pic available
  • 2017-06-22

Basha i përgjigjet Veliajt për sahatin e Tiranës dhe thotë: Pazari i ri projekti im

Kryeministri Edi Rama por dhe kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj akuzojnë Lulzim Bashën se nuk ka bërë asgjë në 4 vitet që ai kishte drejtimin e bashkisë së Tiranës.  Gjatë gjithë fushatës elektorale për zgjedhjet parlamentare, Kryeministri duke kërkuar votat për PS

No Pic available
  • 2017-06-22

Manjani: Nëse Rama qeveris vetëm, ky bëhet diktator

I ftuar në intervistën e mbrëmjes në Channel One, ish ministri i Drejtësisë Ylli Manjani thote se qeveria ka braktisur detyrën e saj kushtetuese që pas 18 majit, dhe kjo është vepra më e rëndë penale.   Manjani: Vendi ka një muaj që është pa qeveri, ajo e ka braktisur detyrën

No Pic available
  • 2017-06-22

Britani, askush në familjen mbretërore nuk e do kurorën

Askush në Familjen Mbretërore nuk dëshiron të bëhet mbret ose mbretëreshë! Ishte ky rrëfimi i Princit Harry për një revistë amerikane, deklaratë që ka ngjallur padyshim interes. Princi 32-vjeçar foli për rolin që ai dhe vëllai i tij po luajnë në atë që ai e konsideroi si moderni