Rezultate te kerkimit per termin: +Intervista

Total: 9248
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.129Z

Spartak Ngjela ne Intervista

E enjte 08 Nentor 2012 1031 Spartak Ngjela ne Intervista Kreu i partise Ligj dhe Drejtesi Spartak Ngjela ka shuar cdo dyshim per daljen nga koalicioni i majte. Ne emisionin Intervista ndersa  prezantoi volumin e dyte te librit te tij Perkulja dhe Renia e tiranise shqiptare Ngjela ka deklaru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.470Z

Patozi ne emisionin Intervista

E enjte 13 Tetor 2011 1013 INTERVISTA Per here te pare nje prej figurave kryesore te maxhorances deklaron voten pro mandatit te dyte per Ardian Fullanin ne drejtimin e Bankes se Shqiperise. Ne emisionin Intervista vetem 2 jave para se guvernatorit ti mbaroje mandati kreu i grupit parlame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.344Z

Opozitë me intervista

31-07-2011 / Nga Lavdrim Lita Ka ca kohë që zyrtarë të Partisë Socialiste refuzojnë të dalin me zë dhe figurë, tek xhami i shtypit, për të artikuluar qëndrimin publik të opozitës ndaj politikave të qeverisë Berisha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.247Z

Intervista e Edmond Panaritit

E enjte 11 Tetor 2012 1115 Intervista e Edmond PanarititMinistri i Jashtem Edmond Panariti ne emisionin Intervista deklaron se marreveshja e ujerave me Greqine kerkon kohe te gjate diskutimi cka do te thote se do te jete tjeter qeveri qe do ta perfundoje ate. Duke folur per viziten ne Athin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.913Z

Intervista: Këshilla për të bërë një përshtypje të mirë

Në këtë kohë krize, konkurrenca e atyre që kërkojnë një punë është shumë e madhe! Ne po ju sjellim rreth gjashtë rregulla qëndrimi gjatë një interviste pune, që të lini një përshtypje mjaft të mirë! Nëse aktualisht jeni në kërkim të një pune dhe po dërgoni me dhjetër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.470Z

31 intervista thjeshtësisht mbresëlënëse

Nga Edi Rama*   Secila shumë e ndryshme nga tjetra, por të ndërlidhura shqip; falë një shqiptareje, e cila endet prej kohësh në bibliotekën e botës duke ëndërruar ta kapërcejë edhe kufirin e fundit, ku në fund ndalet për tu kthyer me alibinë e diçkaje të bukur; zëra, që v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.070Z

Intervista në Top Story: Rikthehet optimizmi te Edi Rama

Share Të gjithë mediat shqiptare do të mundohen të gjejnë lajme në intervistën e Edi Ramës në Top Story. Dhe kjo është më se e kuptueshme, po të kihet parasysh se kjo intervistë vjen vetëm një ditë pas vizitës zyrtare të kryesocialistit në SHBA. Sidoqoftë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama