Rezultate te kerkimit per termin: +Intervistat

Total: 1904
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.257Z

Shtyhen intervistat e kandidatëve për drejtor të TKK-së

Teatri Kombëtar i Kosovës tash e një kohë është në kërkim të personit që do ta zë pozitën e drejtorit të këtij institucioni, që aktualisht drejtohet nga ushtruesja e detyrës së drejtorit, Lumnije Muqaj Sopi. Për të zënë këtë pozitë kandidatët për herë të parë iu nënsht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.754Z

Intervistat para ekzekutimit rrëmbejnë uebin

Intervistat e para ekzekutimit të të dënuarve me vdekje në Kinë kanë marrë një vëmendje të jashtëzakonshme nga e gjithë bota dhe prezantuesja e këtij emisioni të hedhur në ueb është bërë një fenomen në internet. Emisioni konsiderohet se shkel të drejtat elementare të jetës. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.635Z

Sensi ndalon te gjitha intervistat

ROME-Presidentja e Romes Rosella Sensi ka ndaluar te gjitha intervistat per te gjithe pjesetaret e stafit te klubit. Roma eshte vetem nje pike larg fundit te tabeles pas gjashte javesh dhe eshte pushtuar nga kundertheniet sa u takon iritimeve te Francesco Tottit dhe Marco Borriellos pas zevendesimev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.520Z

FBI publikoi intervistat kundërthënëse Cheneyn

Prokurori federativ i SHBA-së, Patrick Fitzgerald, në aferën në lidhje me zbulimin e identitetit të agjentes së CIA-s, Valerie Plame, deklaroi se ekziston një re e zezë mbi kokën e zëvendëspresidentit. Publikimi javën e kaluar i intervistës, të cilën ish-zëvendëspresidenti i SHBA-s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.403Z

Korrigjohen intervistat e Obamës e Romnejt

Disa media e kanë cilësuar si skandal vendimin e dy prej gazetave më të mëdha në SHBA, New York Times dhe Los Angelos Times, për të lejuar stafin e shtypit të Presidentit Obama dhe kandidatit republikan Romnej, të korrigjojë intervistat e tyre para publikimit, edhe pse zëdhënësit e Oba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.303Z

Libr me intervistat e plota t Zhaklin Kenedi

Vitin e ardhshëm do të publikohet një libër me intervistat e plota që Zhaklinë Kenedi ka dhënë në vitin 1964, pak muaj pas vrasjes së Xhon F Kenedi. Në gjashtë orë intervista, Zhaklinë ka folur për martesën, vitet e kaluara në Shtëpinë e Bardhë dhe bashkëshortin e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.350Z

40 milion njerëz ndjekin çdo javë intervistat para ekzekutimit

Ding Yu duke intervistuar një të dënuar para ekzekutimit Një emision i diskutueshëm në Kinë shfaq intervistat e fundit të të burgosurve të dënuar me vdekje të dhënë pak minuta para ekzekutimit. Rreth 40 milion njerëz ndjekin çdo të shtunë intervistat Para Ekzekutimit. Prezantuesja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama