Rezultate te kerkimit per termin: +Investime

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.986Z

GJERMANIA- INVESTIME

    Bernd Borchard, vizita ne qytetet e vendit "Gjermania, investime te rendesishme ne Shqiperi" Gjermania do të mbetet një nga investitorët më të rëndësishëm për Shqipërinë, jo vetëm në fushën e energjetikës dhe ekonomisë por edhe në atë të kulturës, arsimit e shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.081Z

OSHEE investime ne Gjirokaster

brbrFurnizimi me energji elektrike edhe per Gjirokastren eshte i garantuar Vetem per kete qark pergjate ketij viti Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike parashikon 4 mln dollare investime I pranishem ne inspektimin e punimeve per investimin ne dy fidera prej 20 kilovolt ne lagjet muzeale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:00.032Z

BB, 80 milionë lekë investime

03/07/2009  Infrastruktura në Elbasan ELBASAN- Banka Botërore ka akorduar 80 milionë lekë për investime në rrugët e qytetit të Elbasanit. Sipas nënkryetarit të bashkisë, Serafin Papa, shuma është akorduar në formën e kredisë fonde, të cilat do të investohen për rikonstr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.400Z

Shehu: Reanimacioni kerkon investime

Sherbimi reanimator kerkon me shume investime per vete faktin se eshte nje nga pikat kryesore te sherbimit shendetesor. Kjo ka qene kerkesa e mjekeve anesteziste gjate Konferences Kombetare qe kane zhvilluar nje dite me pare ne kryeqytet. “Cdo vit zhvillohet kjo konference ku mblidhen te gjithe mj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.855Z

Investime ne rrjetin elektrik

Nga Express me 20 nentor 2010 ne ora 1205 KEKu ka njoftuar se me qellim te rritjes se sigurise se furnizimit ofrimit te sherbimeve me kualitative dhe rritjes se vleres se Distribucionit po vazhdon me investime ne Rrjetin e shperndarjes te energjise elektrike. Per kete qellim eshte nenshkruar kont

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.861Z

Berisha-Ansip:Më shumë investime estoneze

Ftoj investitorët estonezë që të vijnë të investojnë në Shqipëri pasi është një vend me mjaft potenciale ka deklaruar në forumin e biznesit Shqipëri-Estoni kryeministri shqiptar Sali Berisha.Ne jemi një vend me mjaft kapicitete si në fushën energjitike ashtu dhe në atë tëv tu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.212Z

MijushkovicPresim 600 milion euro investime

Transmetuar me 07022014 - 1927 Velimir Mijushkovic PUBLICITET br br Mali i Zi 7 shkurt 2014 NOAal- Malit te Zi i nevojiten investime te cilat do te pergjigjen ndaj te gjitha sfidave per arritjen dhe qendrueshmerine e rritjes se vazhd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama