Rezultate te kerkimit per termin: +Irina +Shayk

Total: 628
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.775Z

FOTOT/ Engjëlli Irina Shayk

Irina Shayk duket se iu është rikthyer ditëve të saj të lumtura. Tashmë ajo ka nisur një romancë me aktorin e famshëm Bradley Cooper, pas ndarjes me Ronaldon. 29-vjeçarja është fotografuar në Kanë e veshur me një fustan të bardhë dhe dukej engjëllore. Tashmë ditët e hidhura p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.903Z

Irina Shayk shkëlqen (FOTO)

Share Modelja ruse Irina Shayk është pothuajse gjithmonë rrëzëllitëse kur shfaqet në publik. Kjo gjë ka ndodhur edhe dje, kur e dashura e Kristiano Ronaldos ka qenë e pranishme për të parë një film. Me një fustan të hapur përpara dhe duke ekspozuar këmbët e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.281Z

Arrestohet Irina Shayk (Video)

Modelja e njohur dhe mjaft tërheqëse Irina Shayk është më ë kërkuara për industrinë e reklamave. Irina mori pjesë kësaj radhe në një fotosesion romantik ku shfaqej histroia e dashurisë së policisë së Nju Yorkut me bukuroshën ruse. Revista prestigjoze Vogue nuk nguroi të mërte vaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.788Z

Irina Shayk shkëlqen me fustanin martesor

Irina Shayk duket një nuse mahnitëse, por prisni, nuk ka ardhur akoma dita që ajo po martohet. Modelja 29 vjecare thjesht po feston Javën Martesore këtë javë në Barcelonë. Bukuroshja zeshkane shfaqet me një fustan martesor, me flokët e kapura nga prapa dhe me një buzëqeshje të lumtur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.608Z

Irina Shayk pozon topless

  Modelja ruse, Irina Shayk ka pozuar për Givenchy Jeans. Kompania Givenchy Jeans ka zgjedhur si imazh modelen Irina Shayk. Fotot u realizuan topless nga Irina Shayk.   Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tv në Facebook dhe në Twitter

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.113Z

Irina Shayk provokon sërish (FOTO)

Share Irina Shayk vazhdon qe te provokoje. E Dashura e futbollistit Kristiano Ronaldo ka pozuar duke bere reklame per nje marke xhinsesh, duke qene topless. Dhe, kete e ka bere ne gjunjet e nje mashkulli tjeter. Kjo gje me siguri qe mund te ndeze xhelozine e Ronaldos.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.783Z

Irina Shayk, thjesht e mrekullueshme (FOTO)

Ndërsa i dashuri i saj, Kristiano Ronaldo përgatitet për një nga ndeshjet më të rëndësishme të Realit këtë vit, derbin e Madridit, e dashura e tij, Irina Shayk ndodhet mijëra kilometra larg. 28-vjeçarja është shfaqur ndërsa merrte pjesë në një eveniment në Beverly Hills. Dhe,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama