Rezultate te kerkimit per termin: +Irma +Libohova

Meta: total 158 / total_found 158 / time 0.000 / keyword[0] irma / docs[0] 910 / hits[0] 1460 / keyword[1] libohova / docs[1] 743 / hits[1] 1078 /
Veliaj shtron iftar për Ramazan: Solidaritetin ta shprehim çdo ditë
  • 2018-06-06

Veliaj shtron iftar për Ramazan: Solidaritetin ta shprehim çdo ditë

Familjet dhe njerëzit në nevojë mund ta kalojnë muajin e Ramazanit në qendrat sociale të kryeqytetit. Bashkia e Tiranës është kujdesur që në muajin e sakrificës dhe solidaritetit, askujt të mos i mungojë një vakt i ngrohtë, teksa çdo mbrëmje shtron iftar për njerëzit e pamundur.

Alqi Boshnjaku, 20 vjet pa poetin e dashurisë
  • 2018-02-16

Alqi Boshnjaku, 20 vjet pa poetin e dashurisë

Alqi Boshnjaku, njihet si poeti, që tingullit diti ti japë kuptimin e vërtetë, poet që melodinë e bëri të flasë me gjithë forcën e saj, poeti që në këngën e tij teksti dhe muzika mëshirojnë njëra-tjetrën, në përsosmërinë e tyre, aq sa këta elementë smund ti ndash kurrë nga

No Pic available
  • 2017-03-23

Një jetë më ty/ Irma Libohova i këndon bashkëshortit disa ditë pas vdekjes

Vetëm disa ditë nga ndarja e jetës së aktorit Besnik Kaso, i cili ishte bashkëshorti  i Irma Lobohovës, këngëtarja ka reaguar duke u ngjitur në skenë ku përloti gjithë të pranishmit. Përmes një videoje të publikuar në rrjetet sociale këngëtarja tregon këngën e tij të preferua

Eranda Libohova kujton kunatin në ditën e lindjes së tij
  • 2017-03-19

Eranda Libohova kujton kunatin në ditën e lindjes së tij

Këngëtarja e njohur, Eranda Libohova ka kujtuar në ditën e lindjes së tij, bashkëshortin e Irmës, të ndjerin Besnik Kaso. Na ke lënë shumë kujtime Beso! Sot në ditëlindjen tënde duhet të ishim duke pirë nga një gotë verë e duke qeshur me batutat e tua Do na mungosh shumë!, shkrua

No Pic available
  • 2017-03-17

Ditë zie në familjen e Irma Libohovës, ndahet nga jeta bashkëshorti i saj

Ndërron jetë bashkëshorti i këngëtares Irma Libohova, aktori Besnik Kaso. Mësohet se Kaso është ndarë nga jeta mbrëmjen e djeshme, pas një sëmundjeje të rëndë. Irma kishte 32 vite martesë me aktorin, nga e cila lindën edhe një djalë, me emrin Ataol. Besniku ishte i njohur për pub

No Pic available
  • 2017-03-17

Ndahet nga jeta bashkëshorti i këngëtares Irma Libohovës

Familja e këngëtares së njohur Irma Libohova po kalon momente të vështira.  Sot i kanë dhënë lamturinën bashkëshortit dhe babait Besnik Kaso. I njohur dhe si aktor në ish Estradën e Shtetit  por dhe me disa role në kinematografinë shqiptare, ai vuante prej kohësh nga një s