Rezultate te kerkimit per termin: +Ironi

Total: 5277
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.840Z

Ironi e udhëheqsit tënë

  "Ironi e udhëheqsit tënë…" I ka vënë punët në vijë E vendin në rrugë të mbarë Tani bën edhe humor Udh'heqësi ynë legjendar. Ironi e udhëheqsit tënë Apapa sa zgjuarsi... Lumë ata që e dëgjojnë Mjerë ata q'e kanë zili. Sa burra kanë shkuar dëm Pa për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.204Z

FOTOT/ Humor e ironi për ditët e festave

Sërish politika ishte e përçarë në ditët e festave, që duhet thënë se ishin të vakëta. Demokratët vazhdojnë të festojnë vetëm 28 Nëntorin dhe socialistët kanë rikthyer fuqishëm 29 Nëntorin bashkë me Natën e Bardhë. Por nuk kanë munguar humori dhe ironia në këto dy ditë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.216Z

Benigni ben ironi me Berlusconin

Roberto Benigni ben ironi me deklaratat e fundit te Silvio Berlusconit. “Une jam komiku me i madh i 150 viteve te fundit, sfidoj kedo qe e mohon. Jam me i madhi dhe do ta shihni se me cfare brumi jam bere”, eshte shprehur Benigni, por pa e thene asnjehere emrin e liderit ital

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.517Z

Dëfrime dhe ironi

01/05/10 03:16 Erioni dhe Jetmiri pasi kanë kërcyer e kënduar, i urojë banorëve natën e nirë e shkojnë të flenë. Ndërkohë që Seldi pak më parë dhe pse dritat ishin të fikura, ka shkuar në dhomë duke kërcyer, e Mandi ishte në gjumë. Mandi nuk ndjehet, por Seldi i thotë Do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.355Z

Kryeministri Berisha ironi me demokristianët

  Sot në mbledhjen e kabinetit qeveritar ishin përballlë ish kryetari Nard Ndoka dhe kryetari i zgjedhur dje nga një kongres i jashtë zakonshëm i Partisë Demokristiane Anton Gurakuqi. Në mbledhjen e qeverisë ndodhej dhe Zef Bushati ish kryetari i parë i kësaj partie. Kryeministri B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.719Z

Diskutime debate dhe ironi per nominimet

Banoret futen brenda dhe te gjithe ulen prane oxhakut te shtepise dhe nisin bisedat e tyre. Gjate kesaj kohe midis tyre lindin edhe debate te ndryshme te cilat shoqerohen me ironi nga te gjitha palet. Keshtu Dritani debaton me Francesken pasi i thote asaj se ajo ka pire vere dhe Franceska i thote se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.819Z

Jozefina Topalli, ironi me debatin Duma-Çili: Komedia mbaroi!

Nuk kishte si të qëndronte jashtë debatit për atë çka flitet për PD ish-nënkryetarja e kësaj partie dhe ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli. Fjala është për faktin se në emisionin Studio e Hapur të gazetares Eni Vasili u zhvillua një debat i tendosur mes Grida Dumës dhe Henr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama