Rezultate te kerkimit per termin: +Isa +Vishi

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] isa / docs[0] 12800 / hits[0] 21961 / keyword[1] vishi / docs[1] 55 / hits[1] 66 /
Këto vende nesër mbesin pa rrymë
  • 2016-08-10

Këto vende nesër mbesin pa rrymë

KEDS-i ka njoftuar për ndërprerjet e planifikuara të furnizimit me energji elektrike në disa zona, për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit nëpër distrikte. Prishtinë Më 11.08.2016 ne NS 110/35/10 kV Prishtina 1 do të shkyçen: Dalja 10 kV J15 Kampi Jordanez (10000010) prej orës 16:00 - 20

Do të ndalet rryma në shumë territore të Kosovës
  • 2015-10-06

Do të ndalet rryma në shumë territore të Kosovës

Zyra e Korporatës Energjetike të Kosovës njofton për ndërprerje të furnizimit me energji elektrike në disa rajone të ndryshme në Kosovë. KEDS njofton se në ditët në vazhdim rryma do të ndalet në shumë zona të Kosov

Ja 1667 emrat qe kane gati legalizimet ne zonen e Kenetes
  • 2015-04-15

Ja 1667 emrat qe kane gati legalizimet ne zonen e Kenetes

ALUIZNI ka bere te ditur sot se "Qytetareve te paraqitur ne liste u kerkohet te vijne prane zyrave te ALUZINI - t Durres per te terhequr faturat e parceles ndertimore te pregatitura nga ana jone dhe te kryejne pagesen e saj, ne menyre qe te vijoje procedura per pajisje me leje legalizimi dhe dergim

Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet
  • 2014-06-16

Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet

Sipas listës së siguruar nga lajmi.net, Qendra për Numërimin e Rezultateve ka bërë gati të nxjerrë rezultatet e kandidatëve të partive politike për deputetë të Kuvendit të Republikës së Kosovës. Kandidati më i

No Pic available
  • 2009-10-31

Fituesit e fazës së trete ne te gjithe univeristetet

Universiteti i Tiranës Gazetari ALEKSANDROS YLLI HYSENAJ DORINA NDONI BLIDO ELGITA ANDON QOSHKU FJONA ARJAN HOXHAJ GERD ASTRIT FAGU KLAUDIO FLAMUR SULOLLARI LORELA LUAN LAZAJ LULZIM QAMIL BRESA RENIS LUAN LOLOÇI SUADA AGIM

No Pic available
  • 2009-05-09

Përfundon xhirimet filmi “Gomarët e kufirit”

08/05/2009  Pas një pune të gjatë kanë përfunduar xhirimet e filmit më të ri kosovar “Gomarët e kufirit”. Fabula e filmit trajton një periudhë të vështirë të popullit shqiptar, atë të viteve ’70 dhe është e fokusuar në ngjarjet që ndodhin pikërisht në një zonë