Rezultate te kerkimit per termin: +Isaraj

Total: 765
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.667Z

Isaraj: Qeveria, eshte diktature

Deputeti socialist, Arben Isaraj, kritikoi dje sulmin qe qeveria ka nisur ndaj organeve kushtetuese. Duke u ndalur tek konflikti i nisur me Avokatin e Popullit, per te cilin dite me pare u kerkuan hetime se pengoi nje proces hetimor, Isaraj tha se qeveria po i jep ketij vendi vetem dhune, tirani dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.597Z

Arben Isaraj betohet si deputet

Seanca parlamentare ka nisur me betimin e deputetit socialist Arben Isaraj. Ai nuk ishte betuar në seancën e kaluar së bashku me deputetët e tjerë të partisë së tij. Topalli ka lexuar formulën e betimit të deputeti, ndërsa Isaraj i është drejtuar “betohem”. Më pas Isaraj, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.502Z

Durres-Kukes, Isaraj kunder Topallit

Nenkryetari i komisionit hetimor per Durres-Kukes, Arben Isaraj, akuzoi dje se diktatura e korrupsioni po pengojne hetimet. Deputeti socialist denoncoi se ne tre muaj pune ka zhvilluar vetem pese mbledhje dhe kerkesat e opozites per hetim rrezohen njera pas tjetres. “Diktatura e korrupsioni ka pus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.591Z

Betohet Isaraj, PS kompleton mandatet

Tiranë, 4 mars, NOA Update Arben Isaraj, është deputeti i vetëm i opozitës që gjendet në sallën e Kuvendit duke ndjekur seancën plenare. Kjo pasi ai nuk ka mundur të bëjë betimin e tij javën e shkuar dhe duket se ka shfrytëzuar seancën e sotme për ta përmbushur këtë lloj proce

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.727Z

Isaraj Faleminderit Doshit Idrizit Gjikes Berishes dhe Argites

e Premte 19 Shtator 20141159 am p classwp-caption-text Arben IsarajbrbrIsh-deputeti socialist sot zevendesminister i Drejtesise Arben Isaraj falenderon disa politikane te rendesishem te vendit per ndihmen qe ata i kane dhene ne nje moment te veshtire me shendetin e tij pese vje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.674Z

Isaraj: Krimi nuk luftohet me mjete antiligjore

 Nënkryetari i grupit parlamentar socialist Arben Isaraj akuzoi qeverinë se nën pretekstin se po lufton krimin, po shkel të drejtat kushtetuese të qytetarëve. “Qeveri-policia e Berishës, nuk mund të torturojë apo trajtojë mizorisht dhe në mënyrë çnjerëzore dhe poshtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.712Z

Isaraj: Të reformohet KLD, peshku qelbet nga koka

Zëvendësministri i Drejtësisë, Arben Isaraj  ka reaguar sot pas debatit në Këshillin e Lartë të Drejtësisë, ku u realizua vlerësimi i krerëve të gjykatave. Në një reagim te tij pas mbledhjes se sotme te KLD-se,  ne profilin e   Facebook, Isaraj ka shkruar se duke Këshilli i Lart

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama