Rezultate te kerkimit per termin: +Iscon

Total: 50
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.075Z

Malaga e shet Iscon

Malaga është e gatshme ta shesë Iscon gjatë janarit të vitit të ardhshëm, nëse arrin ndonjë ofertë prej 20 milionë eurosh, sa është edhe klauzola e kartonit të tij. Këtë e ka bërë të ditur drejtori sportiv i klubit spanjoll, Mario Husillos. “Ai është lojtar i rëndësishëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.620Z

Man City e do Iscon

Manchester City është i gatshëm të paguajë dëmshpërblimin e mesfushorit të Malagës, Isco prej 21 milionë eurosh, ka njoftuar Goal.com. Drejtori i ri i Cityt, Txiki Begiristain, ka mësuar se klubi andaluzian synon të vazhdojë kontratën e mesfushorit të shumëkërkuar, me ç’rast d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.938Z

Kontratë e re për Iscon

E ardhmja e Iscos në Malaga duket e siguruar, pas njoftimeve se klubi spanjoll ka arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës me mesfushorin e shumëkërkuar. E përditshmja sportive spanjolle Marca ka raportuar të shtunën se pronari i Malagës, Sheikh Abdullah Al-Thani ka kërkuar vazhdimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.170Z

"Bernabeu" me Iscon, kundër Ancelottit (VIDEO)

Isco i ka pushtuar zemrat e madrilenëve. Superylli spanjoll po shkëlqen me Real Madridin duke qenë lojtari më në formë në 2015. Se Isco i ka bërë për vete madrilenët u pa edhe mbrëmë në ndeshjen ndaj Villarealit. Carlo Ancelotti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.534Z

Reali dëshiron këtë çmim për Iscon

Real Madrid është i gatshëm ta shes yllin e skuadrës, Isco Alarcon nëse për të vjen oferta e duhur, e cila do të kënaqte presidenti Florentino Perez, shkruan Fichajes.net. Spanjolli nuk ka luajtur asnjë minutë në 3 ndeshjet e fundit dhe &eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.106Z

Reali: Kush e dëshiron Iscon? 35 milion euro ti bëjë gati

Skuadra mbretërore pasi ka arritur ti sigurojë shërbimet e dy mesfushorëve ndoshta më të mirë në botë Toni Kroos dhe James Rodriguez , tani kërkon edhe të shes ndonjë futbollistë. Sipas të përditshmeve spanjolle Real Madrid k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.047Z

Reali i Madridit mbret në merkatofirmosin e Illarramendin e Carvajal

TIRANE - Përforcimi i ri i Realin e Madridit është Dani Carvajal. Pas prezantimit nga presidenti i ekipit legjendë në botë, Florentino penez, mbrojtësi tha se ndihet njeriu më i lumtur në botë dhe se do të jap gjithçka për klubin. Carvajal u largua nga klubi mbretëror verën e kaluar p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama