Rezultate te kerkimit per termin: +Iscos

Meta: total 36 / total_found 36 / time 0.000 / keyword[0] iscos / docs[0] 36 / hits[0] 45 /
Probleme për Benzema: Është faji i juventines Rihanna
  • 2017-05-13

Probleme për Benzema: Është faji i juventines Rihanna

Me një veprim që i mahniti të gjithë gjatë ndeshjes së kthimit në gjysmëfinalen e Champions League-s ndaj Atletico Madrid, Karim Benzema e dërgoi (falë finalizimit të Iscos) Real Madrid-in në finale ku do të përballet me Juventusin. Por përveç faktit që ka mbushur faqet e shtypit sp

Champions League, sot zbulohen dy gjysmëfinalistet e para
  • 2017-04-18

Champions League, sot zbulohen dy gjysmëfinalistet e para

Champions League do të zbulojë mbrëmjen e së Martës dy skuadrat e para gjysëmfinaliste të këtij edicioni dhe vëmendjen kryesore e tërheq klasikja e futbollit Europian, Real Madrid-Bayern Mynih. Kampionët e Bundesligës pasi zhvilluan një pjesë të parë shumë të mirë në përballjen

Real Madrid i falet Ramos, mposhti Malagen
  • 2017-01-21

Real Madrid i falet Ramos, mposhti Malagen

Është Sergio Ramos dhe jo Ronaldo njeriu që nxjerr Realin nga mini-kriza. Mbrojtësi shpëton Los Blancos me një dygolësh që vendosi fitoren 2-1 ndaj Malagas e cila pësoi humbjen e 5 radhazi. Reali nuk shkëlqen, ashtu si dhe Cristiano Ronaldo por merr një dozë oksigjeni pas dy disfatave nd

Reali rinis kampionatin me festival golash
  • 2017-01-08

Reali rinis kampionatin me festival golash

Reali i Madridit shkatërroi 5-0 Granadan në javën e 17-të të La Ligas, duke barazuar rekordin e Barcelonës me 39 ndeshje radhazi pa humbje. Por për Los Blancos më shumë se kjo statistikë ka rëndësi fakti që diferenca me katalanasit shkon në 6 pikë. Në fakt festa në Santiago Bernabeu

Juventusi 90 milione euro Realit per Moratan
  • 2016-04-12

Juventusi 90 milione euro Realit per Moratan

Pas arritjes se marreveshjes me Alegrin per zgjatjen e kontrates deri ne vitin 2018 drejtuesit e Juventusit jane perqendruar ne merkato ku synohen goditje te medhabr br Klubi italian ka parashikuar nje takim me Realin e Madridit per te siguruar vazhdimesine e Alvaro Moratas ne Torino si dhe per te

Manchester City arrin marreveshje per Gundoganin
  • 2016-03-27

Manchester City arrin marreveshje per Gundoganin

Raportohet se Manchester City ka arritur marreveshje per transferimin e yllit te Dortmundit Ilkay Gundoganbr br Mirror raporton se Guardiola ka dhene afat qe deri me 10 qershor te kryhen te gjitha transferimet e deshiruara kurse per Gundoganin raportohet se eshte arritur marreveshja per 30 milione

Legjenda kundër Iscos: Te Reali s'është asgjë
  • 2016-02-17

Legjenda kundër Iscos: Te Reali s'është asgjë

Ish mbrojtësi legjendar i Real Madridit, Ivan Helguera e ka kritikuar yllin e skuadrës madrilene, Iscon. Helguera ka thënë se Isco nuk po bën asgjë për Realin. "Isco nuk jep asiste, Isco nuk shënon gola, Isco nuk ndalë aksione. Ai duket se nuk bë