Rezultate te kerkimit per termin: +Ish

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.661Z

I riu plagos ish-vjehrrin, ish-vjehrrën dhe ish-kunatin

Kishte kohë që ishte ndarë nga e fejuara dhe kishin filluar proceduar e divorcit. Rreth orës 20:30, i riu Marjan Levanti shkoi tek banesë e ish-të fejuarës së tij, e cila jeton bashkë me prindërit dhe të vëllain. Pas një konflikti me fjalë, duke i kërkuar llogari për ndarjen, Marjan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.896Z

PS mashtron ish-të përndjekurit dhe ish-pronarët

Ndryshimet në statutin e Partisë Socialiste, reagojnë republikanët Partia Republikane akuzon socialistët se po mashtrojnë ish-të përndjekurit dhe ish-pronarët, duke i bërë pjesë të programit çështjet e tyre. Anëtari i kryesisë së PR-së, Maksim Begeja tha se të tilla demagogji t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.089Z

Ish-të përndjekurit kallëzim penal ish-kryeministrit Sali Berisha

TIRANE- Ish-të përndjekurit politikë kanë ngritur një kallëzim penal për ish-kryeministrin Sali Berisha dhe për ish-drejtues të policisë. Sipas ish-të përndjekurve ky kallëzim është bërë për grevën e urisë të vitit 2012. Ata pohojnë se, “tre persona prishën grevën e te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.412Z

Vret ish-vjehrrin, plagos rëndë ish-bashkëshorten

27/08/2010 Krimi në Lezhë LEZHË- Një 44-vjeçar qëlloi për vdekje ish-vjehrrin e tij dhe plagosi ish bashkëshorten pas një sherri banal në fshatin Shën Koll të Lezhës. Policia informon se autori Ludovik Murri kishte debatuar me dy viktimat pasditen e së mërkurës. Disa orë më vonë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.500Z

Ish- koloneli, vret ish-gruan dhe veten

Skënder Meshi, 58 vjeç, ish- oficer ushtrie, i dha fund jetës së tij pasi kishte vrarë bashkëshorten me armë zjarri Ngjarja për shkak se çifti prej kohësh nuk jetonte bashkë dhe ishte drejt divorcit në Gjykatë TIRANË- Një çift bashkëshortësh që po shkonin drejt divorcit mbetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.335Z

Ish-te perndjekurit dhe ish-pronaret replika Lutaj-Nishani

Deputeti socialist Pirro Lutaj akuzoi qeverine se nuk ka bere asgje per permiresimin e jetes se qytetareve. Ish-te perndjekurit ish-pronaret te gjitha shtresat jane ne rruge duke protestuar ligjet dhe aktet normative qe keni votuar vete - tha ai. Lutaj shtoi se akti normativ per ish-ushtaraket e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.627Z

Maqedoni arrestohen 9 ish-deputete ish-zyrtare dhe biznesmene

Transmetuar me 21102014 - 1457 Shkup 21 tetor 2014 NOAal- Nje operacion i policise maqedonase i koduar Arsenal vuri ne pranga nente persona  ne mesin e tyre ish-deputete ish-zyrtare te Ministrise se Mbrojtjes dhe biznesmene te perfshire ne aktivitet krim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama