Rezultate te kerkimit per termin: +Isha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.591Z

Isha arlekin i gjuhës

Francesco MICIELI (Zvicër) “Është dimër. Gjithçka është mbuluar nga dëbora. Di një fjalë në gjuhën e huaj. Saly.” (Nga: Di vetëm që babai im ka duar të mëdha, bot.3, Bern 1998) Pak pas kësaj, më duhej të mësoja një gjuhë të dytë të huaj. “Kur u futa në shkoll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.705Z

Hawke: Nuk isha gati për martesën

Ethan Hawke, tani që ka mbushur 42 vjeç, ka pranuar se nuk duhej të ishte martuar me Uma Thurman. Aktori u martua me kolegen e tij kur ishte 27 vjeç dhe është shprehur se ishte shumë i ri për një hap të tillë në jetë. Unë arrita suksesin kur isha shumë i ri dhe mendov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.613Z

PO TË ISHA LAZARATAS, SOT DO TË ISHA I LUMTUR

MUSTAFA NANO Gjatë këtyre ditëve, me tu kuptuar se kështjella e Lazaratit ra, ka pasur shumë komente që janë ngritur mbi një prirje empatike ndaj të gjithë atyre që Lazaratin ose e kanë krijuar, ose e kanë inkurajuar. Është e çuditshme kjo gatishmëri për të mirëkuptuar krimin e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.302Z

Macheda: Isha afër të mungoja në ndeshje

Heroi i ri i Manchester United, Federico Macheda, i cili shënoi golin e fitores në ndeshjen e djeshme përballë Aston Villas, ka mundur të humbasë debutimin e djeshëm me ekipin e parë për shkak të pjesëmarrjes në kombëtare. "Është një ditë e madhe, por jeta është ende e njëjta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.976Z

Une dje isha polic

/ / NgaILIR KULLA Une dje isha polic ose me mire e vura veten ne vend te nje polici qe ishte ne punen e vet ne mbrojtje te institucionit tek Kryeministria. Kam qene aty edhe vjet ne pranvere gjate protestave dhe greves se urise se opozites. Kam qene polic qe ne kohen e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.722Z

Berisha: Po të mos isha bërë kardiolog, do isha bërë fermer

Të tjera rreth shkrimit KM: Fondet Rama i bëri rroga ELBASAN - Kryeministri Berisha zhvilloi sot në Elbasan një tjetër takim me fermerët. Në një ambient të hapur në natyrë, mes një platancioni hurmash Berisha është rrethuar nga një grup fermerësh të fshatrave të komun�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.076Z

Flet KuzheShqiptaret me trajtuansi te isha mbret

TIRANE-Kuzhe thyen heshtjen dhe flet per here te pare per dramen qe ka kaluar pas goditjes nga hemorragjia cerebrale. Tekniku i kombetares shqiptare ne nje interviste per te perditshmen kroate Jutarnji List ka zbuluar se ka kaluar nje drame te rende por sipas tij eshte pa pasoja. Ate dite te enjte i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama