Rezultate te kerkimit per termin: +Ishdiplomati +Qirjako +Qirko

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.099 / keyword[0] ishdiplomati / docs[0] 3 / hits[0] 3 / keyword[1] qirjako / docs[1] 947 / hits[1] 1430 / keyword[2] qirko / docs[2] 279 / hits[2] 388 /
Avokati i Popullit, fituesi shpallet nga PS pas 3 ditësh
  • 2011-12-13

Avokati i Popullit, fituesi shpallet nga PS pas 3 ditësh

Eglantina Gjermeni Partia Socialiste ka përmbyllur dje seancën dëgjimore me 12 kandidatët për postin e Avokatit të Popullit. Ky aktivitet ka zgjatur për më shumë se shtatë orë. Ka nisur në orën 10:00 të paradites dhe është përmbyllur në orën 17:00 të pasdites. Para Komisionit që