Rezultate te kerkimit per termin: +Ishin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.191Z

Ata ishin

  NJË VËZHGIM HISTORIK Në fillim ata ishin dy. Me një të kaluar thuajse të ngjashme plot me tituj, ndere e grada. Të dy kishin qenë besnikë të një kampi, tashmë të shpërbërë. Shqipëria sapo kishte dalë nga një epokë e errët. Vendi dukej si shtëpi e rrënuar që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.131Z

ATA ISHIN…

Astrit LULUSHI (SHBA) Këndo, hyjneshë, mërinë e tyre… që shumë hidhërime e kobe solli. dhe para kohe në skëterrë gremisi me mijra shpirtra burrërorë fatosash Iliada 1. Në fillim ata ishin dy. Me një të kaluar thuajse të ngjashme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.395Z

Parashikimet ishin të mëdha

Menaxheri i Liverpoolit, Rafael Benitez ka thënë se parashikimet për klubin këtë sezon ishin “shumë të mëdha” dhe se paraqitjet e tyre dëshpëruese ishin rezultat i problemeve të vazhdueshme me lëndime. Benitez ka theksuar se pas vitit të kaluar – kur Liverpool përfundoi i dyti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.923Z

Hetimet, maqedonasit ishin kontraktuar

Punonjesit e aksidentuar dy dite me pare ne Fushe-Kruje ishin te dy kompanive te ndryshme. Hetimet e para te kryera nga prokuroria e rrethit te Krujes kane zbardhur se Edion Arapi, Ali Al Sabah dhe Duncan Rutherford, ishin punonjes te Kompanise “Fushe Kruje Cement Factory”, ndersa Besim Gashi dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.315Z

Sa protestues ishin sot?

Në bazë të vlerësimeve të Policisë së Kosovës, në protestën e sotme në Prishtinë kanë marr pjesë rreth 2,000 protestues, kurse Lëvizja vetëvendosje thotë se ishin 10-15 mijë sish. Kurse në protestën e sotme janë lënduar 72 policë, kurse janë arrestuar 160mprotestues. Policia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.687Z

"Tabelat ishin te paligjshme"

Vlore- Prokuroria lexon deshmine e kryebashkiakut te Himares per shkuljen e tabelave ne gjuhen shqipe, pergjate aksit kombetar Llogara-Qeparo dy vjet me pare. Vasil Bollano edhe diten e djeshme i ka munguar seances gjyqesore te zhvilluar ne Gjykaten e Vlores. Por avokati i zyrtarit te pandehur per s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.559Z

Shqiptarët ishin më të fortë

Pohimi i malazezëve Paraqitja e Kombëtares shqiptare në Podgoricë ka marrë vlerësime edhe nga malazezët. Pavarësisht humbjes 0-1 në fushën e tyre, fqinjët veriorë pranuan superioritetin e skuadrës së drejtuar nga Josip Kuzhe. Mediat, por edhe lojtarët e përfaqësueses së Malit të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama