Rezultate te kerkimit per termin: +Ishte +Andi +Ribaj

Total: 13
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.113Z

Ribaj: Me Tiranën do tia vlente edhe një gol

Nga BUJAR RAMA Sulmuesi i Apolonisë, Andi Ribaj, ka shënuar tre gola në kupë ndaj Shkumbinit, duke u zhbllokuar për këtë sezon Një fitore kupe dhe 4 gola që shënon në transfertë janë një stacion disi relaksues për skuadrën fierake në mesjavë, për tiu rikthyer sërish përqendrimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.541Z

Miqësore, Shqipëri – Apolonia 1-1

Kombëtarja shqiptare e futbollit barazoi 1-1 me Apoloninë, në një ndeshje miqësore, e për më tepër një test informues, për trajnerin Kuzhe. Sërish ishte Hamdi Salihi protagonisti i kuqezinjve, duke qenë ai autori i golit në takimin e zhvilluar në Durrës. Për Apoloninë e Kategorisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.576Z

Skënderbeu fiton duelin e ekstremeve, frymëmarrje për Vllazninë

Pasi pësoi humbjen e parë sezonale në Laç, javën e kaluar, Skënderbeu u rikthye te fitorja në duelin mes 2 ekstremeve të tabelës së renditjes. Skuadra e Dajës gjeti golin që në minutën e 3-të, me anë të James, që shfrytëzoi mjaft mirë një pasim të Sowe dhe me finte e dërgoi to

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.159Z

Kualifikohet Teuta, Vllaznia konteston Jorgjin

2 minuta të çmendura në Niko Dovana, por që i mjaftuan Teutës për kualifikimin në gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë. Formacioni i Gugash Maganit mposhti 2-0 Vllazninë, duke zhvlerësuar suksesin minimal të shkodranëve në Loro Borici, dy javë më parë. Një 11 metërsh i akorduar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.838Z

Kategoria Superiore rezultatet e ndeshjeve te sotme

U luajten sot ndeshjet e javes se 34-rt te Kategorise Superiore te cilat dhane keto rezultate Teuta-Kukesi 2-3 Flamurtari-Partizani 0-1 Vllaznia-Laci 0-1 dhe Apolonia-Elbasani 4-1br br Sonte luhet edhe supersfida e kesaj jave Tirana-Skenderbeu ku nje fitore e korcareve do te bente qe ata te feston

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.293Z

Teuta gjunjëzon Partizanin në Selman Stërmasi, Vllaznia flirton me fitoren

Në një Selman Stërmasi të boshatisur, për shkak të vendimit të Komisionit të Disiplinës, Partizani ofroi një tjetër shfaqje të turpshme, pasi u mposht nga Teuta me rezultatin 1-3. Të kuqtë gjetën të parët avantazhin, në minutën e 16 me anë të Bathës, që shënoi nga pika e 11-m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama