Rezultate te kerkimit per termin: +Ismail +Demneri +Prof

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] ismail / docs[0] 11635 / hits[0] 22473 / keyword[1] demneri / docs[1] 131 / hits[1] 178 / keyword[2] prof / docs[2] 8247 / hits[2] 15868 /
Metropolitan Tirana  cel vitin e ri akademik
  • 2014-10-22

Metropolitan Tirana cel vitin e ri akademik

e Marte 21 Tetor 20141327 pm Dekani i Ekonomikut Salaj Pse zgjodha Metropolitan pas La Sapienzabr brDekani i Fakultetit Ekonomik te SHLUP br    Universiteti Metropolitan Tirana flet per pervojen e tij ne Universitetin me te njohur italian La Sapienza ku edhe eshte dokto

Te bejme biznes me vuajtjen
  • 2011-11-19

Te bejme biznes me vuajtjen

Promovimi i paragjykuar nisi nje dite vere tiranase ne nje lokal te qendres. Tavolinat jane plot e thuhet se ne to njerezit qajne hallet gjejne pune qerasin mikun kujtojne armikun. Ne tavolinen ngjitur nje burre rreth te gjashtedhjetave me nje tironce puro bertet I thuj mikut tat se vujtjet tona nga

No Pic available
  • 2010-05-11

Sprovë për një biografi intelektuale të Tiranës autoktone

Plot 90 vjet më parë, Tirana pati fatin e bardhë që të zgjidhet kryeqytet i Shqipërisë në mes gjithë simotrave të saj. Dhe kjo nuk është një rastësi. Sepse nuk qe vetëm pozicioni gjeografik, relievi dhe peizazhi i saj i hijshëm, e pra klima e saj fizike, por edhe klima shpirtërore e