Rezultate te kerkimit per termin: +Ismailaj +Mecan

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] ismailaj / docs[0] 526 / hits[0] 1439 / keyword[1] mecan / docs[1] 8 / hits[1] 8 /
ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit
  • 2015-07-27

ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit

ALUIZNI publikon listën me 1027 emra që duhet të paraqiten pranë Agjencisë së Legalizimit për të bërë pagesën për parcelën e ndërtuar dhe më pas të pajisen me lejen e legalizimit. Lista e përfituesve janë banorë në zonën e ish-Kënetës     NR EMER ATESI MBIEMER 1 A

No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub

No Pic available
  • 2013-12-23

Ish-ushtarakët, lista me emrate 113 përfituesve të pensioneve

TIRANE - Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka lidhur përfitimin e pensionit për 113 ish ushtarakë. Shqiptarja.com publikon listën me 113 emrat e ish ushtarakëve që përfitojnë në bazë të ligjit për pensionet. LISTA ME EMRAT E PERFIT

No Pic available
  • 2011-08-29

Pensionet, 113 ushtarakët që do të marrin paratë

Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka përfunduar llogaritjen dhe lidhjen e pensionit për 113 ish-ushtarakë, që përfitojnë nga ligji në fuqi. Gazeta boton sot emrat e atyre për të cilët është lidhur pensioni deri më datë 26 gusht 2011. Pjesa më e madhe e pensioneve të lidhura janë pen

No Pic available
  • 2011-06-27

Pensionet, 175 ushtarakët që do të marrin paratë

Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka përfunduar llogaritjen e pensionit për 175 ish-ushtarakë, të cilëve do t’u depozitohet përfitimi në llogaritë përkatëse, sipas listës së miratuar këtë javë. Këta qytetarë përfitojnë sipas ligjit për pensionet e ushtarakëve. Gazeta boton