Rezultate te kerkimit per termin: +Ismaili

Meta: total 1000 / total_found 2183 / time 0.001 / keyword[0] ismaili / docs[0] 2183 / hits[0] 3735 /
No Pic available
  • 2017-06-17

Arrestimi në Kroaci/ Vëllai i Ballist Morinës: Pret fëmijën e tretë, duan ta ekstradojnë në Serbi

Ismail Morina apo ndryshe i njohur si Ballist Morina heroi i Dronit të Beogradit vazhdon të jetë i ndaluar në Kroaci prej disa ditësh, aty ku sot Gjykata e Dubrovnikut sipas informacioneve që disponon Opinion.al do të japë edhe masën e sigurisë. Ballist Morina u ndalua tri ditë më parë

Mësimi me dy turne, Veliaj: Gati ndërtimi i 20 shkollave
  • 2017-06-17

Mësimi me dy turne, Veliaj: Gati ndërtimi i 20 shkollave

Kryebashkiaku Erion Veliaj garantoi sot se Bashkia e Tiranës është gati që të nisë nga puna për projektin e ndërtimit të 20 shkollave të reja në kryeqytet. Gjatë takimit në një kafe me të rinjtë e njësinë nr. 9, ku i pranishëm ishte dhe kryeministri Edi Rama dhe kandidatët social

No Pic available
  • 2017-06-10

Adelina Ismaili thyen heshtjen me Fol nihere, shuplakë politikës kosovare

Diva e muzikës shqiptare Adelina Ismaili ka publikuar mbrëmjen e sotme në faqen e saj zyrtare projektin e saj më të ri muzikor. Kënga me titull “Fol nihere” vjen si një shuplakë për lidershipin politik të Kosovës dhe situatën socio-ekonomike në të cilën gjendet shteti më

Adelina Ismaili publikon foton e parë me djalin Uliks
  • 2017-06-03

Adelina Ismaili publikon foton e parë me djalin Uliks

Adelina Ismaili ka pak kohë që është bërë nënë për herë të parë. Këngëtarja ka sjellë në jetë një djalë dhe mban emrin Uliks. Ka qenë bashkëshorti i saj,  Val Krasniqi i cili në faqen e tij në Facebook ka publikuar foton e tyre. Uliks shihet në foto i veshur me një bluz

Diana Çuli : Dikur kisha frikë të bëja personazhe femra
  • 2017-05-23

Diana Çuli : Dikur kisha frikë të bëja personazhe femra

Intervistë me shkrimtaren e njohur Alda BARDHYLI Një guan nuk është asnjëherë vetëm natën. Jean-Paul Sartre filozofi dhe shkrimtar i njohur francez e shprehte shpesh këtë, teksa përpiqej të gjente lidhjet e padukshme mes femrës dhe natës. Por një grua që shkruan është diccka tjet

No Pic available
  • 2017-05-19

ISIS masakron dhjetëra gra dhe fëmijë, copëton trupat

Ekstremistët e të ashtuquajturit Shteti Islamik kanë ekzekutuar dhe më pas kanë copëtuar trupat e dhjetëra grave dhe fëmijëve mes frikës grupi terrorist po planifikon një valë masakrash në fshatrat shiite. Ekstremistët i prenë kokën disa të burgosurve dhe përdorën tulla për të v

Zanfina Ismaili shfaqet seksi në klipin e ri
  • 2017-05-17

Zanfina Ismaili shfaqet seksi në klipin e ri

Zanfina Ismaili ka publikuar projektin e ri muzikor, të titulluar Sje ai mo, ku është shfaqur shumë seksi. Kjo këngë është verore dhe ritmike, pasi synohet që të jetë një nga hitet e sezonit. Ajo ka treguar linjat e saj me veshje provokuese, teksa kërcen dhe e shijon cdo skenë të klip