Rezultate te kerkimit per termin: +Ismailit

Total: 421
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.907Z

FOTOT/ Motra super seksi e Genta Ismailit

Gent Ismaili është një nga këngëtaret e njohura shqiptare për format e saj seksi. Por, as motra e saj Mani nuk mbetet prapa. Ajo është modele dhe ka pozuar për revistën Melbourne Chicago magazine.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.574Z

Del në pah edhe zogu i Genta Ismailit (FOTO)

Zogjtë e muzikës vazhbdojnë të jenë aktivë edhe gjatë këtyre ditëve të ftohta të dimrit. Siç raporton Zëri, çështja e zogut ka nisur të bëhet shumë trendi në mesin e artisteve shqiptare. E fundit është këngëtarja Genta Ismajli, e cila në një mbrëmje muzikore në Gjakovë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.701Z

DJ i Genta Ismailit: Se kam rrahur, po është këngëtare koti

Liridon Bajrami (Dj WronDon) është shprehur në një intervistë për Panoramën se ai nuk rreh femra. Ai sqaron konfliktin midis tij dhe këngëtares, konflikt i cili i ka kaluar gjykatës me padi të Gentës sikur është rrahur nga DJ i saj. Atë natë ka qenë shumë nervoze se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.007Z

“Hashim Thaçi” i shkruan Fisnik Ismailit në Facebook

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili ditë më parë ka injoruar zëvendëskryeministrin Hashim Thaçi te hyrja e Kuvendit të Kosovës. Në pamje shihet Thaçi tek i drejtohet deputetit Ismaili me "Fis", por që ky i fundit nuk e shikon fare. Tash Ismaili ka postuar një fotografi në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.503Z

Policia i hedh sprej në fytyrë Fisnik Ismailit (Video)

Policia e Kosovës i ka hedhur sot sprej në fytyrë deputetit të Lëvizjes vetëvendosje, Fisnik Ismaili, afër ndërtesës së selisë së kësaj partie. Kjo ndodhi pak pasi u arrestua kolegu i Ismailit nga Vetëvendosje, deputeti Albin Kurt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.083Z

Promovohen “Reliktet e Mallkimit”të Ismailit

Në përvjetorin e parë të vdekjes së shkrimtarit Çerkin Ismaili, të hënën në Institutin Albanologjik, në Prishtinë, u promovua vepra e tij me poezi “Reliktet e Mallkimit”, që autori e la si dorëshkrim pak para vdekjes.Adem Zejnullahu, poet dhe studiues i letërsisë, theksoi s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.386Z

Kryetari i AGK-së: Gjuha banale e Fisnik Ismailit, e papranueshme

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili, mbrëmë ‘shkretoi’ sërish në llogarinë e tij në Facebook, duke e quajtur Indeksonline dhe Express-in si “kuçka të nanës”. E kjo gjuhë kaq e ndytë e përdor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama