Rezultate te kerkimit per termin: +Ismajli

Total: 1378
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.124Z

Ismajli pret Jacobsonin

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Fadil Ismajli ka pritur sot në takim Ambasadoren e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë, Tracey Ann Jacobson, me të cilën ka biseduar për zhvillimet e fundit ekonomike në vend dhe prioritetet e MZHE-së.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.764Z

Genta Ismajli ende beqare?

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, vazhdon të jetë beqare, kjo pasi që ajo ende nuk e ka takuar njeriun e duhur, të paktën kështu shprehet kur pyetet nëse ajo është takuar me “princin e saj”. Megjithatë, Ismajli, vazhdon t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.480Z

Emocionohet Genta Ismajli

Këngëtarja Genta Ismajli do të jetë pjesë e jurisë në spektaklin e talenteve “Gjeniu i vogël 6. Siç duket këngëtarja po e përjeton me shumë emocion këtë audicion. Në një postim të bërë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.905Z

Genta Ismajli vishet si malesore

0 brbr brbrGenta Ismajli nuk resht se surprizuari me projektet e saj Ajo ka vendosur qe ti kushtoje pak vemendje edhe vetesbrbr brbrKete here Genta ka zgjedhur te pushoje ne Stamboll ku ka realizuar disa foto ne vendin e quajtur Topkapi Palace vend i cili njihet per bukuri te vecanta madje eshte i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.744Z

Gjiknuri-Ismajli: Treg të përbashkët energjetik

Ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri, nënshkroi një memorandum bashkëpunimi me ministrin kosovar të Zhvillimit Ekonomik, Fadil Ismajli. Marrëveshja e firmosur për bashkëpunimin mes dy vendeve ka në themel të saj angazhimin për një treg të përbashkët energjetik mes Shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.294Z

Zanfina Ismajli pershendet Serbet

0 brbr brbrMotra e Adelina Ismajlit Zanfina gjate nje prononcimi per Zhurma Show ka komentuar ndeshjen e futbollit Serbi 8211 Shqiperibrbr brbrZanfina e ka vleresuar shume gjestin e ngritjes se dronit ne stadiumin e 8220Partizanit8221 te Beograditbr Ajo i ka pershendetur Serbet ne kete menyre duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.088Z

Ministri Ismajli kërkon kohë

Foto:Berat Murina Ministri i ri i Zhvillimit Ekonomik, Fadil Ismajli ka gjetur jo pak punë në Ministrinë që ka ardhur. Madje ai kërkoi që t’i jepet pak kohë për tu ambientuar, pastaj për të gjetur se çfarë duhet ndryshuar në M

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama