Rezultate te kerkimit per termin: +Ismet +Ramadani

Total: 119
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.774Z

Maqedoni, Ramadani: Krizë qeveritare nëse nuk zgjidhet emri

SHKUP- Kryetari i Këshillit euroatlantik, Ismet Ramadani ka vlerësuar se rreth kontestit të emrit mund të shkohet me një zgjidhje arbitrare, me atë që shtetet më me ndikim të Kombeve të Bashkuara (KB) dhe përfaqësuesit e saj të ishin futur në zgjidhjen e emrit e cila do të hapte rrug

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.774Z

Maqedoni, Ramadani: Krizë qeveritare nëse nuk zgjidhet emri

SHKUP- Kryetari i Këshillit euroatlantik, Ismet Ramadani ka vlerësuar se rreth kontestit të emrit mund të shkohet me një zgjidhje arbitrare, me atë që shtetet më me ndikim të Kombeve të Bashkuara (KB) dhe përfaqësuesit e saj të ishin f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.987Z

Ramadani: Do të shikojmë nga Tirana për euro-integriminNga Vullnet Poshka, RFE“Nëse vazhdon konflikti për emrin, marrja e pasaportave të Shqipërisë do të jetë një nga rrugët”, - thotë Ismet Ramadani, nënkryetar i Këshillit Veri-atlantik Zoti

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Ramadani: Do të shikojmë nga Tirana për euro-integriminNga Vullnet Poshka, RFE“Nëse vazhdon konflikti për emrin, marrja e pasaportave të Shqipërisë do të jetë një nga rrugët”, - thotë Is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.777Z

Zgjedhjeve në Skenderaj nga PDK-ja u prinë Ismet Salihu

PDK në Skenderaj, pas një procesi gjithëpërfshirës ka finalizuar listën e kandidatëve për Këshilltarë komunal të Kuvendit komunal të Skenderajt. Të përfshirë në procesin e përzgjedhjes së kandidatëve kan&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.646Z

Shkundjet në Maqedoni

Maqedonia mund të destabilizohet nëse brenda gjashtë muajve nuk e zgjidh kontestin rreth emrit me Greqinë, vlerësojnë analistët politikë Isuf Kadriu* Institucionet shtetërore të Maqedonisë nuk duhet të humbin asnjë ditë kohë, por me intensitet të përgatiten për ofensivën e re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.699Z

"Sopoti", Hani: Të shqyrtohen informacionet e Shaqirit

Informacionet e dhëna nga Xhezair Shaqiri për ngjarjen e Sopotit duhet të shqyrtohen nga prokurori publik i Maqedonisë. Kështu u shpreh Kryetari i Grupit Parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim, Tahir Hani, pas deklaratave të ish deputetit Shaqiri se minën në fshatin Sopot në vit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.119Z

Hajvalia e “vjelë” Llamkosin, ia merr edhe Ramadanin

Me emërimin në krye të trajnerit Ismet Munishi, Hajvalia është skuadra më aktive në tregun e transferimeve . Skuadra nga Prishtina, ka arritur marrëveshje transferimi edhe me Fatlum Ramadanin, i cili është futbollisti i katërt që braktis L

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama