Rezultate te kerkimit per termin: +Issuu

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] issuu / docs[0] 3 / hits[0] 3 /
Sondazhi/ Pesimizëm i biznesit për 2016-ën
  • 2016-04-27

Sondazhi/ Pesimizëm i biznesit për 2016-ën

Nga Eduard Zaloshnja Revista më e re shqiptare, e botuar në anglisht Follow Business Albania (http://www.followbusinessalbania.com/) më komisionoi sondazhin periodik ALBANIAN BUSINESS BAROMETER, edicionin e parë të të cilit e zhvillova në periudhen janar-mars. I përmbledhur në n

No Pic available
  • 2011-11-03

Rama publikon draft-programin online, do të shpërndahet derë më derë

Share Impakti i propozimeve të reja që PS ka hedhur në publik si pjesë e një programi të ri të kësaj partie për qeverisjen ka qenë i madh. Propozimi për heqjen e taksës së sheshtë dhe për uljen e ndryshimin e disa taksave të tjera kanë krijuar tashmë debat n

Edi Rama publikon një pjesë të librit Kurban
  • 2011-10-27

Edi Rama publikon një pjesë të librit Kurban

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka publikuar një pjesë të librit të tij Kurbani. Libri do të dalë në treg me 10 nëntor dhe promovimi i tij pritet të bëhet gjatë panairit të librit 11-14 nëntor. Faqet e para të librit janë publikuar në faqen e kreut të PS-së në internet (ed