Rezultate te kerkimit per termin: +Isufi

Meta: total 1000 / total_found 2319 / time 0.001 / keyword[0] isufi / docs[0] 2319 / hits[0] 4383 /
No Pic available
  • 2019-04-01

Tri prostituta në një kafene (FOTO)

Jetën e zakonshme dhe të qetë të një fshati të harruar e ndryshon ardhja e tri prostitutave në kafenenë ilegale të dy vëllezërve Makro. Burrat, edhe përkundër përpjekjeve të grave të tyre për ti ndaluar, tërë kohën e kalojnë në kafene duke harxhuar paratë e fundit në alkool d

I ndikuar nga krimi, shkarkohet përfundimisht ish-gjyqtari i lartë
  • 2019-02-07

I ndikuar nga krimi, shkarkohet përfundimisht ish-gjyqtari i lartë

Kolegji i Posaçëm i Apelimit shkarkoi Shkëlzen Selimi, ish gjyqtar i Gjykatës së Lartë. Vendimi për lënien në fuqi të shkallës së parë u mor pas 6 orësh në Dhomën e Këshillimit. Trupa gjykuese e përbërë nga  Ina Rama, Sokol Çomo, Albana Shtylla, Natasha Mulaj e Rezarta Schuetz,

No Pic available
  • 2019-01-12

Ditë miqësoresh, Teuta barazon me Kastriotin, Skënderbeu dominon Bylisin

Teuta-Kastrioti         1-1 Edhe këtë të shtunë kanë vijuar ndeshjet miqësore për disa nga skuadrat e Kategorisë Superiore, që i vijojnë përgatitjet në Shqipëri. Skuadra e Teutës, forcë e tretë e kampionatit dhe me ambicie maksimale në këtë sezon ka barazuar 1-1 në testi

No Pic available
  • 2018-12-29

Bashkia sërish padi Bashës për konflikt interesi: I dha leje vetes dhe Tabakut

Pas padisë për shpifje, Lulzim Basha është paditur nga Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj për shpërdorim të detyrës, duke i dhënë vetes leje për ndërtim të një kati shtesë në kundërshtim të hapur me ligjin për konfliktin e interesit. Bashkia e Tiranës kërkon prej g

Basha shtesë kati pa leje, Veliaj: Të hënën i shkon gjoba dhe vendimi për prishje
  • 2018-12-21

Basha shtesë kati pa leje, Veliaj: Të hënën i shkon gjoba dhe vendimi për prishje

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zbuloi sot se kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, kur ishte kryetar i bashkisë së kryeqytetit jo vetëm që i kishte dhënë leje vetes për ndërtimin e një kati të 13të në pallatin ku banon aktualisht, por nuk ka paguar as taksën e ndë

PD zgjedh 220 anëtarët e Këshillit të ri Kombëtar (EMRAT)
  • 2018-12-17

PD zgjedh 220 anëtarët e Këshillit të ri Kombëtar (EMRAT)

Këshilli Kombëtar i votuar në Kuvendin Kombëtar të datës 15 dhjetor 2018. Në procesverbal thuhet se 4741 është numri i personave që janë verifikuar me mandat para nisjes së punimeve. 178 të tjerët janë pajisur me mandat pas nisjes së punimeve. Sipas proces-verbalit në votim morën p

22 të arrestuar në Itali, në pranga Gëzim Sallaku president i klubit të Seria D
  • 2018-11-07

22 të arrestuar në Itali, në pranga Gëzim Sallaku president i klubit të Seria D

Gezim Sallaku Një operacion antidrogë i policisë italiane në Breshia është finalizuar me goditjen e një grupi me 22 anëtarë, mes tyre italianë dhe shqiptarë. Mediat italiane raportojnë se të arrestuar janë edhe 4 vëllezërit Sallaku, duke përfshirë Gëzimin 43-vjeçar, i cili ësht