Rezultate te kerkimit per termin: +Italisw

Meta: total 9 / total_found 9 / time 0.000 / keyword[0] italisw / docs[0] 9 / hits[0] 10 /
No Pic available
  • 2019-02-22

Futi në bagazhin e makinës një femër për ta prostituuar, dënohet shqiptari

12 vjet heqje lirie është masa e dënimit që një gjykatë ka dhënë në Itali për shqiptarin Rahman Gjishti, 64 vjeç. Mediat fqinje raportojnë se i moshuari është dënuar për një ngjarje të ndodhur në fund të vitit 2009, kur kishte mbyllur në bagazhin e makinës një grua,  ë cilë

FOTO/ Dalin formularët, zbulohen dënimet për Mediun e Palokën. Fufi e Klosi të hetuar
  • 2016-05-22

FOTO/ Dalin formularët, zbulohen dënimet për Mediun e Palokën. Fufi e Klosi të hetuar

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar sot formularët e vetëdeklarimit të deputetëve pas miratimit të ligjit të dekriminalizimit. Formulari i Alban Zenelit Sipas këtyre formularëve rezulton që deputeti i Partisë Demokratike, Alban Zeneli është dënuar dy herë, një herë në vit

Video: Artet Luftarake të Përziera, zhvillohet kampionati ndërkombëtar në Shqipëri
  • 2015-10-16

Video: Artet Luftarake të Përziera, zhvillohet kampionati ndërkombëtar në Shqipëri

Nga Ilir Sinanaj Zhvillohet në Shqipëri për herë të parë kampionati i Arteve luftarake të Përziera midis Shqipwrisw dhe Italisw. Veprimtaria u organizua nga federata botërore I.S.K.A., në bashkëpunim me palestra shqiptare. Fillimisht veprimtaria nisi me shfaqe të atletëve të ndryshëm

No Pic available
  • 2014-02-20

Itali, vogëlushja shqiptare vdes pas një operacioni në gjuhë, mister shkaqet

ROME - Një fatkeqësi e rëndë ka goditur një familje shqiptare në veri të Italisë, që ka tronditur gjithë komunitetin shqiptar. Elivia, një vogëlushe 30 muajshe, ka vdekur pak ditë më parë në spitalin e Pordenones. Paraditen e 14 shkurtit vogëlushja ishte operuar në gojë, ku i kish

No Pic available
  • 2014-02-10

Industria e pornos kërkon Amanda Knox: 20 mijë $ për një film hard

ITALI – Industria e filmave pornografikë ofron 20 mijë dollarë për 26-vjeçaren Amanda Knox, e cila është dënuar për vrasje në Itali, për të xhiruar një film pornografik. Pronari i shtëpisë së produksionit “

No Pic available
  • 2014-02-10

Industria e pornos kërkon Amanda Knox: 20 mijë $ për një film hard- FOTO

ITALI – Industria e filmave pornografikë ofron 20 mijë dollarë për 26-vjeçaren Amanda Knox, e cila është dënuar për vrasje në Itali, për të xhiruar një film pornografik. Pronari i shtëpisë së produksionit “Monarchy Distribution”, Michael Kulick i ka dërguar një em

Italia probleme ne mbrojtje demtohet Barzagli
  • 2012-06-04

Italia probleme ne mbrojtje demtohet Barzagli

Katër ditë nga nisja e kampionatit europian të futbollit dhe gjashtë ditë nga debutimi i Italisw kundër Spanjës, për teknikun e skuadrës italiane Prandelli, “dhimbjet e kokës” shtohen. Sikur të mos mjaftonte skandali i truki