Rezultate te kerkimit per termin: +Ivica +Dacic

Total: 1072
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.801Z

Dy fytyrat e Ivica Dacic

brbrPerplasjet e dhunshme ne stadiumin Partizan ne Beograd Ministri i Puneve te Jashtme te Serbise Ivica Dacic i ka cilesuar si nje incident te paramenduar dhe nje provokim politik Duke folur per gazeten Blic Dacic tha se mes emrave te perfolur si organizator te incidentit eshte dhe vellai i kryemin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.517Z

Ivica Dacic Thaci nuk eshte i ftuar ne Beograd

Transmetuar me 19042015 - 1916 Ministri i Jashtem i Serbise Ivica Dacic ka deklaruar se nese Serbia lejon qe Hashim Thaci te arrije ne Serbi si minister i Jashtem i Kosoves atehere do te shkelej politika shteterore e saj ndaj Kosoves

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.287Z

Petrit Selimi foto me djalin dhe Ivica Dacic-in

Zëvendminsitri i Punëve të Jashtme, Petrit Selimi, duket se i ka ne qejf fotot selfie por kësaj radhe ai ka zgjedhur të bëjë një foto me djalin e tij dhe me zëvendëskryeministrin e ministrin e Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Dacic. Këtë foto Selimi e ka postuar në Instagram nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.799Z

Jakup Krasniqit reagon ndaj deklaratave të Ivica Dacic-it

Ish-kryeparlamentari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, i është kundërpërgjigjur reagimit të shefit të diplomacisë serbe, Ivica Dacic, i cili ka thënë se Serbia nuk mban asnjë përgjegjësi për ndërprerjen e ndeshjes Serbi-Shqipëri. Ai përmes një postimi në rrjetin social Face

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.173Z

Dacic Takoj edhe Haradinajn

Dacic Takoj edhe Haradinajn E enjte 10 Janar 2013 1711 Kreu i qeverise serbe Ivica Dacic Kreu i qeverise serbe Ivica Dacic deklaron se dialogu me Prishtinen eshte jetik per te ardhmen e Serbise ne BE dhe per kete eshte i gatshem qe te bisedoje edhe me Ramush Haradinajn nese ai do te behej kryemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.981Z

Dacic Azilkerkuesnga Serbia shqiptaretdhe romet

BEOGRAD- Prej fillimit te ketij viti rreth 8 mije persona nga Serbia kane kerkuar azil politik ne Suedi Gjermani dhe Belgjike ka deklaruar ministri i brendshem i Serbise Ivica Dacic. Numri me i madh i te ashtuquajtureve azilante eshte ne Suedi. Ky numer eshte 5-6 mije ne 10 muajt e pare te ketij vit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.091Z

Dacic perfshihet ne skandal

Dacic perfshihet ne skandal E hene 04 Shkurt 2013 1514 Dacic perfshihet ne skandal Kryeministri serb ivica dacic perfshihet ne nje skandal qe mund ti kushtoje atij postin Mediat ne Beograd raportojne se Dacic ka lidhje me nje nga emrat me te njohur ne Ballkan per trafikun e droges bosin Darko S

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama