Rezultate te kerkimit per termin: +Izet +Azizi

Total: 2
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.859Z

Policia, e përkushtuar për ta ndal krimin

Nga Express më 15 shkurt 2011 në ora 13:55 Policia rajonale e Ferizajt ka prezantuar të martën rezultatet e tri planeve operative të ndërmarra së fundi, të cilat kanë rezultuar me prangosjen e 19 personave si dhe sekuestrimin e shumë sendeve me vlerë. Drejtori rajonal i policisë së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.185Z

Përurohet Qendra e paraburgimit

Nga Express më 13 shtator 2011 në ora 19:10 Stacioni i Policisë në Ferizaj të martën është bërë me Qendrën për mbajtje, e cila deri më tani i ka munguar këtij stacioni. Mungesa e kësaj qendre deri tani ka shkaktuar vështirësi për personelin, ngase janë shfrytëzuar qendrat tjer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.926Z

Legalizimet në Tiranë, 760 familjet që përfitojnë

ALUIZNI publikon listën me 760 familjet që përfitojnë nga legalizimi i banesave në qarkun e Tiranës. Ata gati faturën për parcelën ndërtimore. Në bazë të ligjit nr.50, dt. 27.06.2014. Të gjithë qytetarët përfitojnë një zbritje në masën 20% të vlerës së parcelës ndërtimore,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.899Z

Lista e dytë zyrtare e ish-të përndjekurve në proces verifikimi për dëmshpërblimin

Gazeta standard po boton listën e ish-të përndjekurve politikë prej 3165 emrash të cilët janë ende në procesin e verifikimit në institucione të tjera. Sipas burimeve të Ministrisë së Drejtësisë, lista që po publikohet sot është e paplotë dhe nuk është publikuar prej kësja minis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.545Z

Tiranë-Durrës, 3000 familjet që do të marrin tapi

LISTA EMERORE PER KALIM PRONESIE KOMUNA PASKUQAN, QARKU TIRANE ZONA KADASTRALE 2884, BLLOKU NR 1 Nr. Emri Atësia Mbiemri 1 2 3 1 REFAT JEMIN PUCI 2 KUJTIM FEMI MALLKASI 3 SHKELQIM FAIK MALLKASI 4 MAKSUT JEMIN PUCI 5 SINAN XHELAL SKARA 6 FERIT HAMIT SULEMANI 7 STAVER GJERGJ LLESHAJ 8 VLADIMIR SAFET

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.239Z

Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet

Sipas listës së siguruar nga lajmi.net, Qendra për Numërimin e Rezultateve ka bërë gati të nxjerrë rezultatet e kandidatëve të partive politike për deputetë të Kuvendit të Republikës së Kosovës. Kandidati më i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.854Z

Listat shtese te fituesve ne universitete

Universiteti i Tiranës Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAÇI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER IDRIZI ALBIONA DAN REXHA ALDI ALBERT SANXHAKU ALIDA BESHIR ZYKA ALKETA LAZDËR GJINAJ ALKIDA JETNOR BRAKA ALMA AVNI ALIAJ ANA ARBEN DOMI ANA DILAVER CENO ANASTAS V

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama