Rezultate te kerkimit per termin: +JANAR

Meta: total 1000 / total_found 53437 / time 0.021 / keyword[0] janar / docs[0] 53437 / hits[0] 72885 /
BATUTAT/ Rama ironi me Blushin: Jozefinë e Flamur, jepini përsheshit, se po iu shtohen konkurrentët që duan përsheshin tuaj
  • 2016-10-20

BATUTAT/ Rama ironi me Blushin: Jozefinë e Flamur, jepini përsheshit, se po iu shtohen konkurrentët që duan përsheshin tuaj

Kryeministri Edi Rama iu është përgjigjur akuzave të opozitës, për regjistrimet e studentëve në universitet. Kuotat e vëna në dispozicion nga universitet publike do të jenë deri në fund në dispozicion dhe do të plotësohen me përjashtim të rasteve kur vetë maturantët do të ref

No Pic available
  • 2016-10-20

Kërkohej në Itali, si ra në grackë shqiptari i fshehur në Britani

Një 35-vjeçar shqiptar me iniciale X.A është arrestuar nga policia britanike me qëllim ekstradimin e tij në Itali, pas një urdhër-arresti evropian i lëshuar nga Prokuroria e Xhenovas. Ai është dënuar me 4 vite, 10 muaj dhe 4 ditë burg për vjedhje të rëndë, dhunë në familje dhe te

Universitetet Rama Sistemi per te suksesshmit Topalli I detyrove te privati
  • 2016-10-20

Universitetet Rama Sistemi per te suksesshmit Topalli I detyrove te privati

Transmetuar me 20102016 - 1300 Lajme te lidhuraParlamenti Live Tirane 20 tetor 2016 NOAal- Kryeministri Edi Rama duke ju drejtuar opozites ne Kuvend i ftoi qe te mos nxisin ankthe te panevojshme tek prinderit sepse ata te cilet pas ra

Stresi shpërthen ndaj gjyqtarit: Pederast me shkollë
  • 2016-10-20

Stresi shpërthen ndaj gjyqtarit: Pederast me shkollë

Transmetuar më 20.10.2016 - 13:49 Pak ditë më parë Gjykata e Apelit e dënoi me 18 muaj shërbim prove këngëtarin Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit si Stresi. Por ditën e sotme, reperi ka një mesazh thumbues dhe fyes

No Pic available
  • 2016-10-20

Brenda shtëpisë 7.3 milionë dollarëshe të Louis Tomlinson

Ai e ka kthyer Los Anxhelosin në bazën e tij të përhershme që kur mirëpriti në jetë djalin e tij të parë Freddie në janar të këtij viti. Duket se Tinsel Town do të jetë përfundimisht shtëpia Louis Tomlinson, pasi besohet se këngëtari ka paguar 7.3 milionë dollarë për një vilë

Detajet e panjohura për incidentin që i kushtoi arin Shqipërisë: Si u minua Kanali i Korfuzit
  • 2016-10-18

Detajet e panjohura për incidentin që i kushtoi arin Shqipërisë: Si u minua Kanali i Korfuzit

Si u minua nga jugosllavët Kanali i Korfuzit. Cili qe ushtaraku shqiptar i pranishëm. Pse britanikët mbeten fajtorë. Çfarë u detyrua të pranojë kryeprokurori britanik. Si u pengua tentativa për arrati e tre shqiptarëve që do dëshmonin në Hagë. A është anija e tretë misterioze ajo q

Po largohem nga një kurorë e korruptueshme, në një të pakorruptueshme
  • 2016-10-17

Po largohem nga një kurorë e korruptueshme, në një të pakorruptueshme

Rubrika: Fjalimet që ndryshuan botën Mbreti Karli I Fjalim në podiumin e ekzekutimit, 30 janar, 1649 “Po largohem nga një kurorë e korruptueshme, në një të pakorruptueshme” Shumë pak nga këtu do të më dëgjojnë … Në të vërtetë, mund ta ruaj paqen time shumë mir