Rezultate te kerkimit per termin: +Jahjaga

Total: 8103
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.186Z

Jahjaga në Hungari

Budapest, 14 shtator 2011, NOA – Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, ndodhet për vizitë zyrtare treditore në Hungari. Zyra e shtypit e Presidencës së Kosovës bën me dije se gjatë axhendës së Kryetares së Shtetit, zonja Jahjaga do të takohet me presidentin e Hun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.749Z

Jahjaga kthehet tinëz

Nga Express më 03 korrik 2011 në ora 12:54 Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, ka ndryshuar formën e kthimit nga vizitat zyrtare. Presidenca ka njoftuar se Jahjaga ka mbërritur në Kosovë, pa mbajtur konferencë për media, ashtu siç ka bërë zakonisht sa herë që është kthyer nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.887Z

Ashkalinjtë te Jahjaga

Presidentja e Republikës se Kosovës, Atifete Jahjaga priti në takim një delegacion me përfaqësues të komunitetit ashkali, i cili udhëhiqej nga deputeti i Kuvendit të Kosovës, Danush Ademi, në prag të 15 shkurtit, Ditës së këtij komuniteti. Presidentja Jahjaga e përgëzoi Ademi dhe a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.616Z

Jahjaga vlereson zgjedhjet

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga vlerëson se zgjedhjet e parakohshme të 8 qershorit janë mbajtur në një atmosferë të qetë dhe të pranueshme me një pjesëmarrje të kënaqshme të qytetarëve në të gjithë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.754Z

Jahjaga apel opozites

brbrOpozita ne Kosove duhet te heqe dore nga gazi lotsjelles dhe te rikthehet ne kuvend per nje jete normale parlamentarebr Ky eshte qendrimi qe presidentja ne largim Atifete Jahjaga ka mbajtur gjate nje interviste per Zerin e Amerikes duke folur per krizen politike ne vend br Nje dite me pare presi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.708Z

Presidentja Jahjaga përsëri rrëzohet

Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga, prapë sot është rrëzuar, derisa po hynte në një lokal në kryeqytet. Burime të Kosovapress bëjnë të ditur se Atifete Jahjaga, derisa po hynte në një lokal në Prishtinë, ka rrëshqitur dhe është rrëzuar. Gjithashtu nga burime të Kosovapress-it

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.338Z

Jahjaga takon Kurtin

Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, priti në takim një delegacion të Lëvizjes Vetëvendosje, të kryesuar nga kryetari i Lëvizjes, Albin Kurti."Presidentja Jahjaga dhe kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, zotëri Kurti, biseduan për zhvillimet aktuale në Kosovë me theks t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama