Rezultate te kerkimit per termin: +Jalldiz +Kastrati

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] jalldiz / docs[0] 6 / hits[0] 6 / keyword[1] kastrati / docs[1] 2511 / hits[1] 4567 /
Gerti Pashja: Nuk jam xhihadist, predikoj vetëm Islamin
  • 2014-04-18

Gerti Pashja: Nuk jam xhihadist, predikoj vetëm Islamin

Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë ditën e djeshme në qeli të arrestuarin e nëntë të grupit të xhihadistëve, të akuzuar për terrorizëm dhe nuk ka pranuar të lirojë të dyshuarin Gerti Pashja, pavarësisht se 30-vjeçari ka mohuar akuzat për rekrutim të shqiptarëve për të luftua

No Pic available
  • 2012-03-06

Hajdutet i vjedhin dokumenteKastratit avokates se njohur

Nje nga avokatet me te njohura ne kryeqytet Jalldiz Kastrati e cila njihet si avokate e disa prej grupeve kriminale me te rrezikshme si Banda e Cerrikut apo Banda e Durresit ka rene prehe e grabitesve nje nate me pare.Por avokates se njohur nuk i jane grabitur sende me vlere apo para por dokumente

No Pic available
  • 2008-10-31

"Banda e Durresit" me avokat te rinj

Tirane- Tre te pandehurit e cilesuar si drejtues dhe kundershtare me njeri-tjetrin ne "Banden e Durresit" nuk do te mbrohen nga avokatet qe kishin zgjedhur me prokure. Kete vendim e ka marre dje trupi gjykues i kryesuar nga gjyqtarit Gurali Brahimllari. Shkak eshte bere largimi i tre mbrojtesve nga

No Pic available
  • 2008-10-31

Gjykata përjashton avokatët e Berishës, Dokles e Taullajt

Caktohen avokatë të rinj, të pandehurit pranojnë vendimin Përjashtimi, pas braktisjes disa herë të sallës së gjyqit Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi përjashtimin e tre avokatëve nga mbrojtja e të pandehurve Lulzim Berisha, Indrit Dokle e Indrit Taullaj, duke caktuar dje tre avokat

No Pic available
  • 2008-08-13

Pronarët, 420 dosje në Gjykatën e Tiranës për rikthimin e pronës

Laureta Rryçi Pretendentët për pronarë të mijëra hektarë toke kanë parë si zgjidhje të vetme padinë në gjykatë për të rifituar pronën e trashëguar. Të dëmtuar nga mbivendosjet, apo nga ndonjë vendim i padrejtë i Agjencisë së Kthimit dhe Kompensimit të Pronave, qindra qytetar