Rezultate te kerkimit per termin: +Jam

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.144Z

Jam gay, jam mysliman

Një takim ku prindërit e personave që i përkasin komunitetit LGBT (lesbike, gay, biseksual, transgjinor) do të mund të flasin qetësisht për eksperiencat e tyre. Ky është një prej aktiviteteve të planifikuara nga Ambasada Pink, në kuadër të Festivalit të 3-të të Diversitetit, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.372Z

Jam femër, jam myslimane, jam emigrante: Përse votova Donald Trump!

Nga Asra Q.Nomani – Uashington Post* Shumë gjëra janë thënë për mbështetësit e heshtur të Trump. Ky është rrëfimi im, dhe shpjegimi pse votova atë. Jam 51 vjeç, emigrante dhe myslimane. Nuk jam raciste, shoviniste, supremaciste e bardhë apo ndonjë gjë tjetër, siç po quh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.637Z

Messi Jam mire nuk jam goditur

“Jam shumë mirë, jam i çuditur nga ky nxitim, nuk jam goditur”. Kështu është shprehur Leo Messi i cili ka theksuar se incidenti ka ndodhur në një bar në Rosario, qyteti i tij. “Me qëllim qetësimin e të g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.253Z

Rita Ora: Nuk jam single, jam duke flirtuar

Rita Ora u ka dhënë fund spekulimeve për jetën e saj private. Në një intervistë në prapaskenë për MTV, ajo ka thënë: “Jo, nuk jam ”single”, por jam duke flirtuar”. Mediat supozojnë se mashkulli misterioz me të cilin 21 vjeçarja është në lidhje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.972Z

Unë jam shqiptar - Unë jam evropian

15/04/2005  Unë jam shqiptar. Falenderoj krijuesin për këtë. Pasaporta ime nuk është thjesht një mjet për të kaluar kufirin. Unë kam treguar se di ta kaloj kufirin edhe pa copën e letrës që i thonë pasaportë dhe të kthehem atje ku jam krijuar, përsëri, pa krijuar probleme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.535Z

FOTOT/ Courtney Stodden: Jam single dhe jam sërish në treg

Pak vite më parë ajo mbushi faqet rozë të medias. Ishte vetëm 16 vjeç dhe vendosi që të martohej me një burrë që ishte plot 51 vjeç. Bëhet fjalë për këngëtaren dhe modelen Cortney Stodden, që u martua me aktorin Doug Hutchinson, i famshëm për rolin e tij në serialin Lost. Por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.699Z

Po, jam 57 vjeçare dhe jam superseksi! (FOTO)

Share Mes tyre ka 30 vite diferencë, por ai mund të duket si i dashuri i saj. E vetëshpallura supermodelja e parë në botë, Janice Dickinson ka pozuar me bikini në krah të aktorit Mike Sorrentino. Dickinson, që mbush nesër 57 vjeç, ka treguar këmbët e saj seksi dh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama