Rezultate te kerkimit per termin: +Jamal +Khashoggi

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] jamal / docs[0] 92 / hits[0] 139 / keyword[1] khashoggi / docs[1] 4 / hits[1] 5 /
No Pic available
  • 2012-11-23

Kritikat në botën arabe mbi shfrytëzimin e vajzave siriane refugjate, nën maskën e qëllimeve martesore

23-11-2012 / Nga: L. Barkan * Hyrje - Kriza siriane, që vazhdon nga marsi i vitit 2011, deri më tani ka marrë jetën e më shumë se 35.000 njerëzve dhe ka detyruar qindra e mijëra sirianë të largohen në vendet fqinje, veçanërish