Rezultate te kerkimit per termin: +James +Adeniyi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.098Z

Superkupa e Shqipërisë i takon Laçit (Video)

Në ndeshjen e Superkupes së Shqipërisë, skuadra e Lacit mposhti Skënderbeun pas penalltive. Loja ishte shumë e bukur me shumë raste dhe me 4 gola, rezultati i takimit ishte 2-2. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Pjesa e par përfundoi me fito

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.577Z

Skënderbeu, shumë i fortë për Lushnjën. Vllaznia rikthehet te fitorja

Lushnja provoi më të mirën e saj në përballjen me kryesuesit e kampionatit, por nuk ia doli të merrte një rezultat pozitiv, në takimin që ngriti siparin e javës së 15 të Superiores. Me rezultatin 1-3 u mbyll takimi i luajtur në stadiumin Roza Haxhiu, ku lufta sportive mes dy skuadrave q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.228Z

Flamurtari dhe Laçi kualifikohenKukësi eliminohet nga Europa

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Laçi kualifikohet për në turin e dytë në Europa League pasi mposhti nga pika e bardhë e penalltive ekipin e Rudar Velenje të Sllovenisë me rezultatin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.658Z

Lilaj në formë, në formacionin e javës në Azerbajxhan

Sabien Lilaj po kalon një moment shumë të mirë në kampionatin azer. Ish mesfushori i Skënderbeut i cili ka qenë pjesë e rregullt edhe e kombëtares shqiptare në grumbullimet e fundit, falë paraqitjes së mirë në sfidën ndaj Sabah të cilët Gabala e fitoi me shifrat 2-1 për meritë edh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama