Rezultate te kerkimit per termin: +James +Corden

Meta: total 21 / total_found 21 / time 0.000 / keyword[0] james / docs[0] 6123 / hits[0] 8834 / keyword[1] corden / docs[1] 22 / hits[1] 29 /
Clinton ironizon Trump gjatë ndarjes së çmimeve Grammy
  • 2018-01-29

Clinton ironizon Trump gjatë ndarjes së çmimeve Grammy

Hillary Clinton realizoi një ‘show’ surprizë në një video-komedi në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy, e cila në qendër kishte ironinë ndaj presidentit amerikan Donald Trump. Ish-kandidatja presidenciale, bashkë me Cher, Snoop Dogg, Cardi B, John Legend dhe DJ Khaled ish

No Pic available
  • 2017-07-10

James Corden, baba për herë të tretë

Prezantuesi i programit televiziv The Late Late Show, James Corden dhe bashkëshortja e tij Julia Carey janë  në pritje të fëmijës së tyre të tretë. Çifti i cili kurorëzoi dashurinë e tyre me martesë në Angli në shtator të 2012, janë prindër të djalit 6 vjeçar Max si dhe vajz

No Pic available
  • 2017-03-17

Aktorja e njohur martohet në ceremoni sekrete

Aktorja amerikane, Amanda Seyfried është martuar me partnerin e saj Thomas Sadoski të dielën në një fshehtësi, pa i treguar askujt. Këtë gjë e ka bërë të ditur Thomas në një intervistë kur ishte i ftuar në emisionin e James Corden. Ne u arratisëm. U larguam nga qyteti me një prift

No Pic available
  • 2017-02-11

Nominimet e Grammy Awards 2017

Të dielën, James Corden do të prezantojë Grammy Awards 2017, shfaqjen e përvitshme të ‘The Recording Academy’ për të vlerësuar muzikën amerikane. Ndryshimi nga viti i kaluar është se çmimi i këngës më të mirë i shkon personit që ka shkruar muzikën dhe tekstin. Ndërsa

No Pic available
  • 2017-01-25

Lidhja e Khloe Kardashian me Tristan Thompson, serioze

Khloe Kardashian po jeton një jetë përrallash! Edhe përse në mënyrë të papritur, më në fund dashuria trokiti edhe në derën e saj për herë të parë që nga ndarja me Lamar Odom, vitin 2013. Kardashian e ka marrë me seriozitet lidhjen me Tristan Thompson, të cili i ka shprehur dashuri

No Pic available
  • 2016-12-08

Samir Pirgu, shqiptari i parë që nominohet për çmimet Grammy

Saimir Pirgu, një nga tenorët shqiptarë më të njohur në arenën e artit operistik botëror, ka marrë vlerësimin më të lartë që një artist mund të marrë në karrierën e tij. Ai është zyrtarisht shqiptari i parë në botë që ia ka dalë të nominohet për çmimin Grammy. Król Roge

Kendall Jenner nuk e pelqen Dream Kardashian
  • 2016-11-17

Kendall Jenner nuk e pelqen Dream Kardashian

var fbShare url httpvizionplusalkendall-jenner-nuk-e-pelqen-dream-kardashiansize smallbrbrEmri i pjestares me te re te familjes Kardashian Dream duket se nuk eshte aspak ne preferencat e supermodeles Kendall Jenner E ftuar ne emisionin The Late Late Show with James Corden 21 vjecarja u shpreh se em