Rezultate te kerkimit per termin: +Jan

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.457Z

Hapet koleksioni Jan Dibbets

Galeria Kombetare e Arteve prezanton neser ne konferencen per shtyp hapjen koleksionit Jan Dibbets. Ekspozita hapet per publikun po neser ora 18.30 dhe eshte e vizitueshme deri me 1 nentor 2010. Jan Dibbets prone e GKA eshte nje koleksion me vepra te artit bashkekohor te mbledhura dhe te dhuruara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.373Z

Ku jan paret?

Reperi kosovar Capital T ka realizuar video-klipin e kngs s tij t re t quajtur Ku jan paret?. Kjo sht njra prej kngve q mund t konsiderohet si kng e nj niveli jo t mir sikurse kngt e tjera q jemi msuar ti shohim nga ky kngtar, si Shopping, Shum Nalt Supersweet dhe disa kng t tjera, me t cilat ai s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.534Z

Spitalet shqiptare janë horror

Mediat spanjolle janë tmerruar me spitalet shqiptare. Në një reportazh të publikuar nga “20 minutos” thuhet se spitalet në Shqipëri janë si në Luftën e Dytë Botërore. Në shkrim thuhet se më shumë infektohesh në s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.347Z

Kosovart jan t pavarur

Procesi i votimit n Kosov, prmbajtja dhe cilsia e tij, perve faktit t vlersuar tashm nga t gjith q tregon se shoqria atje manifestoi pjekuri politike dhe standarte europiane, nxjerr n pah edhe nje vler tjetr, qe kosovaret jane t pavarur n dhnien e verdiktit te tyre. Mandati qe ata japin pr t zgjedhu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.648Z

elet Koleksioni i Jan Dibbets

Ne Galerine Kombetare te Arteve eshte celur ekspozita Koleksioni i Jan Dibbets me 137 vepra te artit modern dhe bashkekohor. Koleksioni permban punime te arteve pamore libra dhe objekte te tjera te realizuara nga 57 artiste nderkombetare. Ai iu dhura Galerise 10 vjet me pare nga artisti h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.118Z

Sa kushton një jan pallah

10-10-2012 / Nga Rexhep Shahu Me heshtë si me heshtë. Me shkrue si me shkrue. Është përzie leshi keq. Po jetojmë kohë të çuditshme e ngjarje të çuditshme. Dhe po bëjmë sikur po çuditemi.Po jetojmë kohë sh&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.180Z

Thashethemet pr zhveshje jan t sakta

Ylli i muziks pop Rihanna ka konfirmuar se thashethemet se nj djalosh e ka para at t zhveshur n pishin jan t sakta. Bukuroshja e lindur n Barbados ka thn se ajo dshiron t ec rreth pishn e zhveshur dhe shpesh harron q ka njerzit me telefona celular q gjithmon jan n kryerje t detyrs. Oh Zot! Kto

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama