Rezultate te kerkimit per termin: +Janari

Total: 9982
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.046Z

21 JANARI

Nga Koloreto Cukali Nuk kam asgjë për të thënë për 21 janarin. Kisha në plan të dilja në bulevard e të sillja ca mbresa. Dola në bulevard, bëmë një rrotullim antiorar me muzikë filmash dhe ikëm pimë kafe. Pra, asnjë mbresë. Si me thënë, bëmë qokën e rastit sa për të mos na

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.708Z

21 Janari gjyqtaret te ndare

Vendimi i Gjykatës së Apelit për 21 janarin ka sjellë një valë të re reagimesh të opinionit publik në lidhje me besueshmërinë e drejtësisë dhe gjyqtarëve. Top Channel ka mësuar se edhe vetë trupi gjykues ka qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.843Z

21 janari, 91 dëshmitarë

Share Pas dorëzimit një dite më parë nga Prokuroria, dosja në ngarkim të katër të akuzuarve për ngjarjet e 21 janarit do të hidhet nesër në short, ku do te përcaktohet treshja e gjyqtareve qe do te merren me shqyrtimin. Por krahas provave dhe ekspertizave shkencore ne lidhje me ngjarj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.473Z

21 janari, demonstruesit mbrojnë deputetët

Gazeta ShqipOrganizimi i protestës, përfundon pyetja e protestuesve. Gati fletëthirrjet për ligjvënësit Hetimet për organizimin e demonstratës së 21 janarit vijojnë të jenë në fokusin e Prokurorisë së Përgjithshme, ku gjatë ditëve të fundit ka përfunduar marrja në pyetje e prote

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.062Z

Bumci 21 janari grusht shteti

Në vijim të fjalës së tij në Top Story, deputeti i Partisë Demokratike, Aldo Bumçi i qendroi vlerësimeve të mazhorancës për ta quajtur “grusht shteti demonstratën e 21 janarit. Zoti Bumçi tha se nuk mund të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.115Z

21 Janari në Strasburg, gjykata kërkon informacion

Gati 4 vjet pas depozitimit të kërkesës së familjarëve të Ziver Veizit, i cili mbeti i vrarë gjatë protestës së 21 janarit 2011, në Gjykatën Europiane për të Drejtat e Njeriut, kjo e fundit me anë të një shkrese drejtuar qeverisë shqiptare ka kërkuar që të japë informacion pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.981Z

FRD 21 janari krim shteteror

FRD 21 janari krim shteteror E merkure 13 Shkurt 2013 1238 p styletext-align justify p FRD 21 janari krim shteterorLirimi i te akuzuarve per vrasjet e 21 janarit eshte konsideruar nga Fryma e Re Demokratike nje krim shteteror Deklarata u be nga nenkryetari i FRD-se Aleksander Biberaj gjate n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama