Rezultate te kerkimit per termin: +Janarin

Meta: total 1000 / total_found 4357 / time 0.002 / keyword[0] janarin / docs[0] 4357 / hits[0] 5711 /
Oazi sndali vrasjet në Shkodër, qetësia mes bandave u përmbys në 13 janar 2018
  • 2019-04-01

Oazi sndali vrasjet në Shkodër, qetësia mes bandave u përmbys në 13 janar 2018

Vrasja të shtunën në Shkodër e dy vëllezërve Astrit dhe Ibrahim Bilali ka rikthyer vëmendjen tek grupet kriminale që, prej vitesh, veprojnë në këtë qytet. Ibrahim Bilali, 61-vjeçar, ishte drejtues i shoqatës 2 Prilli 1992, ndërsa vëllai i tij, Astriti 59-vjeçar, ishte kampion i gara

Rihetim për 21 Janarin,  Strasburgu zgjidh me marrëveshje padinë e familjarëve të viktimave
  • 2019-03-29

Rihetim për 21 Janarin, Strasburgu zgjidh me marrëveshje padinë e familjarëve të viktimave

Gjykata e Strasburgut shpalli vendimin, duke pranuar marrëveshjen mes 4 familjarëve të protestuesve të vrarë më 21 Janar dhe qeverisë shqiptare, e cila ka marrë përsipër që të rihapë hetimet. Paraprakisht ka marrë përsipër të thotë që hetimi dhe gjykimi në këtë çështje nuk

Kriza politike/ Analisti mesazh PS: Krimet e Berishës nuk shplajnë dot ato të Ramës!
  • 2019-03-19

Kriza politike/ Analisti mesazh PS: Krimet e Berishës nuk shplajnë dot ato të Ramës!

Andi BUSHATI Akti radikal i opozitës, që e kapi në befasi pronarin e vetëm të tepsisë, ka ndërsyer një lukuni përkrahësish të Edi Ramës të nisin një fushatë rikujtimi të të gjitha të zezave të pushtetit të Berishës. Disa përmendin 21 janarin, disa implikimin e të birit të tij

Ish deputeti: Ja përse Shqipëria është më keq se në 97!
  • 2019-03-15

Ish deputeti: Ja përse Shqipëria është më keq se në 97!

Ish-deputeti Përparim Spahiu ka bërë një analizë të gjendjes së ekonomisë shqiptare, duke arritur në përfundimin se Rilindja i ka katandisur financat e vendit në një pozitë që është më e rëndë se ajo e vitit 97. Nëse në vitin 1997 firmat piramidale shkatërruan direkt ekonomitë

Nuk preferohet nga Valverde, Coutinho drejt largimit nga Barça!
  • 2019-03-11

Nuk preferohet nga Valverde, Coutinho drejt largimit nga Barça!

Philippe Coutinho duket se nuk po kalon një periudhë të mirë të Barcelona. Braziliani nuk po arrin të gjejë formën e tij më të mirë në Camp Nou që kur u transferua nga Liverpool në janarin e vitit të kaluar. Zërat e merkatos flasin për një largim të mundshëm të 26-vjecarit dhe s

Krim pasioni, ish-e dashura porositi vrasjen e shqiptarit të murosur
  • 2019-03-08

Krim pasioni, ish-e dashura porositi vrasjen e shqiptarit të murosur

Pagoi me jetë një vjedhje dhe një histori dashurie të përfunduar keq. Është vrarë për hakmarrje shqiptari Astrit Lamaj, 47 vjeç, kufoma e të cilit u zbulua 15 janarin e shkuar e murosur në brendësi të në vile në restaurim në Senago të Italisë. Fillimisht vrasja është kryer nga k

Ditë të vështira për energjinë, 78 mln euro për import
  • 2019-03-07

Ditë të vështira për energjinë, 78 mln euro për import

Shqipëria po përballet me një situatë të vështirë hidrike, e cila e ka çuar vendin në kufijtë e një krize të mirëfilltë energjetike. Të dhënat zyrtare tregojnë se në janar prodhimi i energjisë në Hidrocentralin e Fierzës ra me 3 herë krahasuar me janarin e vitit të kaluar, n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama