Rezultate te kerkimit per termin: +Jane

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.717Z

Cilat jane

Gjykata Evropiane e te Drejtave te Njeriut eshte nje institucion nderkombetar qe, sipas disa kushteve, mund te pranoje kerkesat e personave, te cilet ankohen per shkelje te te drejtave te garantuara nga Konventa Evropiane e te Drejtave te Njeriut. Kjo Konvente eshte nje marreveshje nepermjet te cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.446Z

Ndahet Jane Carrey

Nga Express me 07 dhjetor 2010 ne ora 1503 Vajza e Jim Carrey eshte ndare nga burri i saj. Jane Carrey dhe kengetari 147Blood Money148 Alex Santana 150 te cilet u martuan ne nentor 150 kane paralajmeruar e kane ndare 147shapin prej sheqerit148. 147Cifti do te mbete shoke si dhe prinder te per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.022Z

Ku jane shqiptaret

Ndërkohë që ka filluar një hetim për trafikim të qënieve njerëzore, ende nuk ka asnjë shenjë jete për dy shqiptarët e hedhur dy ditë më parë nga një traget i linjës Angli-Hollande, të cilët po deportohes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.136Z

Nuk jane kriminele

Dua ti them Ilir Metes se ata qe jane arrestuar nuk jane qafepalare e koke paqethur apo kriminele por njerezit me te mire te kesaj shoqerie. Keshtu i pergjigjet Lindita Nikolla kryetarit te LSI-se per komentet qe beri dje ne Parlament. Lindita Nikolla eshte ish-mesuese e disa prej te arrestuarve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.970Z

Toro:Listat jane demagogji

Shoqata e ish pronareve deklaron se listat me emrat e atyre qe do te legalizohen dhe do te kompensohen jane vetem demagogji. Nderkohe ish proanret nuk jane dakord me shpronesimin dhe me pas kompensimin per kete arsye do te hapin nje proces gjyqesor.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.965Z

Keta nuk jane shtetare keta jane

Transmetuar me 11112014 - 0850 Cilido qe ndoqi konference per shtyp te dy kryeministrave Rama - Vucic ne te cilen kryeministri serb e quajti me te padrejte Ramen pese here provokator dhe mbylli konferencen ne menyre te paprecedent pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.164Z

Emigrantet jane ne rrezik

brbrEmigrantet nuk jane rreziku ata jane ne rrezik Me keto fjale i eshte drejtuar papa Francesku gjate nje takimi me 500 femije qe udhetuan ne Vatikan per nje bisede emocionuese me atin e shenjte Pjesa derrmuese e femijeve ishin refugjatebrbr brbrDeshiroj te theksoj se emigrantet nuk jane rreziku q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama