Rezultate te kerkimit per termin: +Jani +Dode

Total: 19
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.608Z

Jani Dode zgjidhet Kryetar i Keshillit Administrativ te UE

Elbasan - Ish-rektori Jani Dode eshte zgjedhur dje Kryetar i Keshillit Administrativ te Universitetit "Aleksander Xhuvani" ne Elbasan. Nente anetaret e ketij keshilli kane votuar unanimisht emrin e prof. Jani Dodes ne kete detyre. Bordi i administrimit te universitetit eshte strukture e re e cila

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.436Z

Aksident tragjik me katër të vdekur, identifikohen 3 viktima shtetas të Kosovës

TIRANE (UPDATE) - Një aksident tragjik iu ka marrë jetën katër shtetasve nga Kosova, sot pasdite në rrugën e Rinasit. Janë identifikuar tre nga viktimat, Beqir Hasani 65 vjeç, drejtues i mjetit, dhe Ramush Rushiti 56 vjeç e Hato Rushiti 58 vjeçe. Ndërkohë viktima e katër që dyshohet t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.536Z

Rinas, tragjedi në asfalt, 3 nga viktimat, shtetas të Kosovës

TIRANE (UPDATE) - Një aksident tragjik iu ka marrë jetën katër shtetasve nga Kosova, sot pasdite në rrugën e Rinasit. Janë identifikuar tre nga viktimat, Beqir Hasani 65 vjeç, drejtues i mjetit, dhe Ramush Rushiti 56 vjeç e Hato Rushiti 58 vjeçe. Ndërkohë viktima e katër që dyshohet t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.599Z

Aksidenti me katër të vdekur nga parakalimi i gabuar

Sipas njoftimeve zyrtare, policia e kryeqytetit përfundoi sot ekspertizën mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur pardje pasdite në afërsi të Prezës, ku dy makina u përplasën mes tyre dhe si pasojë gjetën vdekjen katër persona dhe u plagosën e dy të tjerë. Sipas policisë nga hetimi, mësoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.793Z

Nisma, intelektualët e Elbasanit mbështesin Durim Hushin

Elbasan- Intelektualët e Elbasanit bënë dje thirrje për të votuar kandidatin e mazhorancës, Durim Hushi, për Bashkinë e Elbasanit. Dje në Elbasan, grupimi i shoqërisë civile, “Iniciativa për Elbasanin”, i përbërë prej një grup intelektualësh të qytetit, lexuan një deklaratë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.458Z

Universiteti i Elbasanit, më i korruptuari

07/05/2005  Sondazhi për transparencën në Arsimin e Lartë ELBASAN – Universiteti “Aleksandër Xhuvani” në Elbasan, është më i korruptuari. Ka qenë Fondacioni Soros, i cili ka arritur në këtë përfundim, ndërsa ka publikuar sondazhin për transparencën në Arsimin e Lart

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.010Z

Të përndjekurit, 222 emrat që marrin këstin e dytë

Ka filluar tashmë shpërndarja e këstit të dytë për ish-të dënuarit politikë. Gazeta publikon sot 222 emrat për të cilët Ministria e Financave ka bërë pagesën në bankat e nivelit të dytë. Pagesa e kryer më datë 3 maj është bërë sipas listës që paraprakisht ka marrë miratimi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama