Rezultate te kerkimit per termin: +Jani +Dodes

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.608Z

Jani Dode zgjidhet Kryetar i Keshillit Administrativ te UE

Elbasan - Ish-rektori Jani Dode eshte zgjedhur dje Kryetar i Keshillit Administrativ te Universitetit "Aleksander Xhuvani" ne Elbasan. Nente anetaret e ketij keshilli kane votuar unanimisht emrin e prof. Jani Dodes ne kete detyre. Bordi i administrimit te universitetit eshte strukture e re e cila

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.987Z

PD: Ja kandidatet tane, per 8 Majin Rozeta Rapushi

Partia Demokratike u le nje pjese te majme te bashkive dhe komunave ne zgjedhje, aleateve te saj. Koalicioni "Aleanca per Qytetarin", shpalli dje te 384 kandidatet me te cilet do te konkurroje ne zgjedhjet lokale te 8 Majit, nga te cilet 108 jane kandidatet e aleateve me te cilet PD konkurron. Pra g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.239Z

Rezultatet paraprake te dhena nga KQZ

BASHKIA TIRANE 264/ 485 EDI RAMA Aleanca per te Ardhmen : 67023 HYSNI MILLOSHI: 765 | LULZIM BASHA Aleanca per Qytetarin: 66726 Qarku Berat /Bashkia BERAT 74 / 74 FADIL NASUFI Aleanca per te Ardhmen: 10148 vota ILIR DECOLLI Aleanca per Qytetarin: 9177 vota Qarku Berat/Komuna VELABISHT 15 / 15 KASTR

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.315Z

Rezultatet perfundimtare per 272 bashki dhe komuna

Qarku Berat Komuna KUTALLI SHPETIM VRAPI Aleanca per te Ardhmen 2816 DRITAN SULA Aleanca per Qytetarin 1911 LEVIZJA SOCIALISTE PER INTEGRIM 1615 PARTIA DEMOKRACIA SOCIALE 2587 PARTIA BASHKIMI PER TE DREJTAT E NJERIUT 394 Qarku Berat Komuna LUMAS ZARIF SALAJ Aleanca per Qytetarin 1345 P

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama